FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

SKIRVYTĖ 2016

Artėjant 2016m pirmajam Lietuvos čempionato etapui, su kolegomis Gražvydu ir klubiečiu Arūnu išsiruošėm į žvalgybą Skirvytėje. Išanalizavus prognozes ir numatomus kritulius, išsiruošėm neįprastai anksti, nes nuo 16h buvo prognuozuojami dideli krituliai.

Truputį po 8h mes jau vietoje. Neskubėdami su Arūnu pasiruošiam du skirtingus variantus STARFISH jaukų ir ruošiam įrangą.

 

DSC07831 Small

 

Pasiruošimas ilgai netrunka, truputį po 9h pradedam žvejybą. Pirmos startinės šėryklos keliauja į pasirinktus taškus.

 

DSC07829 Small

 

O po šėrimo, nuo pat pirmų metimų į sietus keliauja plakiai ir kuojos. Kaip visi žinome, šiuo metu Nemuno deltos parke karšiams draudimas, tad jie nėra mūsų tikslas, nors teko su ne vienu pakovoti plačiašoniu mums.

 

DSC07838 Small

 

Žuvys aktyvios, kibimų daug, tik mudviejų su Arūnu pasirinktos žūklės vietos, varė į neviltį dėl vandenyje esančių kliuvinių, ko pasekoje nutraukta daugybė sistemų su šėryklomis ir trumpam pakrikę nervai :)))

 

Po 4 su viršumi žūklės valandų dangus pradėjo temti, o mes po truputį tvarkytis daigtus, nes supratome kas mūsų laukia :) Kaip vėliau parodė laikas, labai teisingai padarėme, nes išvažiavus, neužilgo užklupo stipri liūtis.

Treniruotė pavyko, šiokių tokių išvadų yra, o ir žuvies per trumpą laiką pagauta pakankamai.

 

DSC07840 Small

 

Maloniai stebina greitas Arūno tobulėjimas, šiandien sugaudė labai solidų svorį. Neabejoju, kad greitoje ateityje, savo gretose turėsime stiprų sportininką.

 

DSC07844 Small

 

O čia matosi tai ką pavyko sugaudyti man :

 

DSC07846 Small

 

DSC07850 Small

 

Liko tik kelios dienos, kaip po žiemos susirinksim platus bendraminčių ratas į Lietuvos čempionatą,pradėdami  sunkaus ir įtempto sportinio sezono pradžią !

Tad iki greito !

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve