FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

SAVAITGALIS

Apie šeštadienio žvejybą Birštone aplamai nelabai norisi ką rašyti, pabodo jau tos pačios žūklės vietos. Bet ne visada tenka žvejoti ten kur noriu, reikia ruoštis paskutiniam LT čempionato etapui. Tad šeštadienį atvykau išbandyti visiškai naują jaukų receptūrą, kitos spalvos jaukas ir kiti niuansai kurių ankščiau nebandžiau. Trumpai rašant, po startinio šėrimo, jau iš antro metimo kibo karšiokai, vėliau eksperimento dėliai pakeičiau distanciją, žuvis taip pat greitai atsistojo, kibo neblogai. Rezultate viskas identiškai kaip ir per ankstesnes treniruotes, žuvis be normalaus - varžybinio presingo, kimba neblogai. Tad visiškai nieko naujo nesužinojau, nei vieno eksperimento nei patvirtinti , nei atmesti negaliu. Naudos jokios. Sulytas ir visas šlapiąs, po 4.30h žvejybos išsiruošiau namo. Rezultatas :

 

DSC05762 Small

 

Kelios žuvytės keliavo namo :

 

20150829 181153 Small

 

Iš šeštadienio dienos tiek.

Sekmadienis buvo rezervuotas šventam reikalui - šeimai. Bet viena mintis, ištrūkti pažvejoti savo malonumui, bent trumpam, nedavė ramybės. Radau išeitį ir čia :) Kol šeima miegojo, sekmadienio rytą išsiruošiau į šalia namų esantį, nedidelį telkinį, trumpai žvejybai. Atvykus, gamta ir aplinka, labai maloniai glostė širdį :

 

 

 

 

 

 

DSC05772 Small

 

DSC05776 Small

 

DSC05775 Small

 

Sekmadienio žvejybai specialiai nesiruošiau, kažkiek jaukų buvo likę šaldytų, kažkas liko nuo šeštadienio treniruotės, masaliukų ir kukliai, bet svarbiausia į žvejybą savo malonumui, be jokios įtampos. Nesitikėjau nieko įpūdingo, galvojau pagausiu vieną kitą kuojytę, bet mano nustebimui kibo labai aktyviai nedideli karšiai, papuolė viena kita kita graži kuoja.

 

DSC05778 Small

 

DSC05780 Small

 

DSC05793 Small

 

Žuvytė kibo aktyviai, tyli ir graži gamta džiugino akį, bet šį malonų procesą teko greitai nutraukti, 3h prabėgo labai greitai, tad reikėjo ruoštis namo, pažadų tesėti :))

 

DSC05790 Small

 

DSC05782 Small

 

Visa žuvytė tiesiai iš sieto, keliavo atgal į savo stichiją :

 

DSC05786 Small

 

Į šį nedidelį telkinuką, pasistengsiu dar sugryžti. Noriu labai sugauti vieną žuvį, kurios čia yra, bet paskutiniu metu tapusi jau retai sutinkama kituose telkiniuose, nesimato tarp žvejų laimikio. O kaip ją pagausiu, būtinai pasidalinsiu foto, tada suprasit apie ką kalbu :)

 

Kaip ir turėtų būti pabaiga, bet yra vienas bet :) Šiandien mane ir mano šeimą, kelias atvedė vėl į Birštoną, tik šį kartą be meškerių. Pamačiau šį gražų miestelį kitomis spalvomis. Pasidalinsiu foto, gal ir Jums atsiras noro, pažinti Birštoną iš arčiau.

 

Mažasis padauža pats pirmas rado sau veiklos :))

 

DSC05813 Small

 

DSC05814 Small

 

DSC05827 Small

 

DSC05841 Small

 

Labai graži panorama atsiveria nuo Vytauto kalno.

 

DSC05848 Small

 

DSC05860 Small

 

DSC05893 Small

 

 

Tiek trumpai iš mano trumpo savaitgalio.

Iki greito !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve