FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Atviro vandens sezonui Įsibėgėjant

Su FeederFishingTeam klubo bendraminčiais, šiandien naktį, dviem ekipažais išvykome į Aukštumalos upę karšių. Atvykome dar su tamsa, tad su vietomis problemų neturėjome. Pradėjus brėkšti, pasipylė žvejai, užimdami platų pakrantės ruožą.

 

DSC01201 Small

 

Daug nesiplečiant... Aš su Arnu užsimaišėme jaukus vien tik ant aromiksų, pasirinktos dvi distancijos, skirtingos jaukinimo taktikos, paduodant skirtingus gyvus.

Praėjus 1.5h ir visiems nesulaukus kibimų, atsirado nerimas, o praėjus dar pat tokiam laiko tarpui ir turint tą patį rezultatą, nieko nelaukdami, nusprendėme keisti dislokacijos vietą. Žinojom, kad Mingėj žmogus prie žmogaus, tad šis kolchozas mūsų neviliojo. Slaptas avarinis variantas buvo, tad judant link jo, nusprendėme apsižvalgyti Minijoje ties Sakučiais. Žmogaus nei vieno, graži gamta ir ramuma. Deeperis žuvį rodė, o po keturių startinių šėryklėlių ji atsiliepė ir kibo puikiai. Tad judėti link avarinio varianto nebuvo reikalo :))

Tad šiandien antrą kartą ruošdami savo įrangą, pasklidome plačiai po Minijos pakrantę.

Žuvies dydis ir aktyvumas mus džiugino labai labai.

 

untitled

 

Puikiai kibo stambios kuojos, stambūs plakiai, žiobriai, buvo karšių, o Arūnas turėjo reikalų ir su rimtesniais "žvėriukais".

 

DSC01163 Small

 

Minija, pavasaris, aukštas vanduo, o žvejojau 30gr šėryklėle ir 3m pickeriu. Kimbant stambiai žuviai, malonumas didžiulis.

Jaukas dirbo man su Arnu idealiai, žuvis taške stovėjo ir kibo be didelių pertraukų.

 

DSC01174 Small

 

Kibimai išraiškingi, žuvis labai aktyvi, silpstant kibimui, užtekdavo pakeisti masalų kombinaciją ant kabliuko ir vėl viskas stodavo į savo vėžias.

 

gshjyu

 

Nors šį rytą sėkmė mūsų nelydėjo, bet nenuleidus rankų, ji vėl sugrįžo pas mus :))

 

DSC01183 Small

 

DSC01192 Small

 

Šį tą sumedžiojau ir aš.

 

DSC01197 Small

 

DSC01198 Small

 

Ramus oras, graži gamta, visiška ramybė, kimbančios žuvytės ir savas kolektyvas, kas gali būti geriau...

 

Ačiu Klubiečiams - Arūnui, Arnui ir Ričardui už jų aktyvumą, tikiu, kad greitu laiku kiekvienoje žvejyboje mūsų žvejojančių daugės :))

 

DSC01207 Small

 

Šį kartą su karšiais ne visai pavyko, tad peržvejoti reiks :) Ieškosim info ir kažkur, greitu laiku susitiksime žvejyboje !

Iki greito !

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve