FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Kelmė - Kražantės upė

Sulaukus kalendorinio ir ne tik, pavasario, prasideda sunkus laiko tarpas, kaip dauguma žvejų išsiilgę atviro vandens žūklių, nori kuo greičiau pradėti sezoną.

Ne išimtis ir aš, tad ieškojau informacijos visuose LT forumuose, gal jau kur galima sėkmingai pažvejoti. Deja, paieškos naudos nedavė, dėl aukšto vandens lygio, kaip kur neįmanoma žvejoti, kaip kur žuvies aktyvumas 0. Vakar pasiėmęs deeper'į, bandžiau surasti pats žūklės vietą, aplink Kauną, deja ir pačio pastangos sėkmingos nebuvo. Kaip filmuose ir pasakose būna, kaip jau viskas prarasta, su klubiečiu Arnu šios dienos žvejybą atšaukėme, tada sulaukėme džiuginančių žinių iš klubiečio Arūno ir net nesvarstydami, priėmėme kvietimą, apsilankyti jo kraštuose, išbandyti naujus vandenis.

Tad su Arnu, šiandien prieš 8h mes jau Kelmėje. Žūklės vieta Kražantės upė, kurioje kaip kuriose vietose, dar ledas stovi.

 

DSC01161 Small

 

Jaukai paruošti namuose, vienas kilogramas jauko (nors pilnai būtų užtekę 0.5kg), truputis kanapių ir viskas užmaišyta vien aromiksu. Apie būsimas žūklės sąlygas papasakojo Arūnas, tad pasiruošiu 3m pickerį, viskas labai jautru ir ploną. Pasiruošimas trumpas ir greitas, keturios mažos Serbiškos šėryklėlės į tašką ir ...

 

DSC01132 Small

 

Dar noriu paminėti, kad šėryklėlių svoriai nuo 10gr iki 20gr. Tokių šėryklėlių šiuo metų laiku, privalumai labai dideli, paduodamas mažas kiekis jauko, tyliai "įeina" į vandenį.

Po pirmo metimo, to nesitikėdamas, pamatau labai atsargų kibimą, bet realizuoti nepavyksta. Sekantys trys metimai ir trys padoraus dydžio kuojos keliauja į pasimatymą su manimi.

 

DSC01124 Small

 

Žvejyba pradedu apie 15m distancijoje, o Arnas toliau. Man žuvytės atsiliepė iškart, o Arnui išsprendus lygtį su gyvais masalais, tad netrukus, panašiu tempu, traukiame abudu. Kimba kaip šiam metų laikui puikiai, stambūs strepečiai, kuojos, daug šapalų, kurie suteikia daug gerų emocijų, gaudant pickeriu su 0.08 pavadėliais, mažučiais kabliukais, ko pasekoje, trūksta pavadėliai, dalis stambesnių žuvų lieka žolėse.

 

DSC01108 Small

 

DSC01122 Small

 

DSC01147 Small

 

Žuviai dėti sietų nenaudojame, tad laimikis kibire greitai daugėje, kad netraumuoti žuvies, šapalus paleidinėjam iš karto.

Pradėjus žūklę, puikiu kibimu džiaugiamės tik valandą laiko, vėliau tenka įdėti daug darbo, žaidžiant masalų kombinacijomis.

Šaltas vėjas ir komforto neprideda, bet kaip žinia, esame svečiuose pas Arūną, tad jis pasirūpina, kad šaltą nebūtų :)))Ačiū už karštą arbatą !

 

DSC01104 Small

 

Jau po pusvalandžio žūklės buvo aišku, kad ji pasisekė, gerų emocijų gavom. Tad po 4h žvejybos, laimingi renkamės daigtus, o jau 14h namie.

Aplankyta nauja vieta, pirmą kartą teko gaudyti tokius didelius strepečius, pusdienis praleistas 10 balų, o į Kražantės upę sugrįžti jau dabar noriu, bet planuose aplankyti kuo daugiau naujų telkinių.

Jei orai leis, viena iš laukiančių avantiūrų, bandymas pažvejoti lynų, o ar jei lemta bus išsipidyti, sužinosime gal jau kitą savaitgalį :))

 

DSC01157 Small

 

Ačiū Arnui su Arūnu už kompaniją, susitiksime vėl labai greitai !

Sezonas įsibėgėję, tad ir mano dienoraštis, turėtų jau nedulkėti :)

Linkiu ir Jumis zvimbiančio ritės stabdžio garso ir trūkstančių pavadėlių :)

Iki greito !

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve