FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

RUDENINIS NEMUNAS - KAUNAS

Atėjo metų laikas, kada ne tik gamta tapo pati gražiausia, bet ir žuvys prieš žiemą itin aktyvios.

Kaip ir kiekvieną žveją, taip ir mane, labiausiai traukia žvejoti, kuo toliau nuo namų ir kaip rodo patirtis, tankiai neįvertinam ką turime visai šalia namų.

Penktadienis, šeštadienis, sekmadienis – keturios trumpos ir skirtingos žvejybos, prie pat namų.

Prie Kauno esančius telkinius, ne itin tankiai aplankau, netgi sakyčiau retas svečias esu, dėl vienintelės priežasties, norisi žvejoti ramybėje.

Apie penktadienio trumpą žvejybą Nemune, matėte iš video.

Šeštadienio planas buvo išbandyti naujus Baltarusiškus jaukus Expert, Nevėžio upėje. Tad šeštadienio rytą su klubo kolega Dariumi atvykom prie Nevėžio, su tikslu praleisti laiką turiningai , išmeginti kitomis sąlygomis jaukus ir kažką pagauti. Išbandyti ir pagauti pavyko, bet kantrybės šiaj žvejybai užteko itin trumpam. Smulki žuvis, kuoja, plakis, aukšlės kibo kosminiu greičiu, kas labai greitai atsibodo. Tokiomis sąlygomis jaukų bandymai beviltiški, nes manau nėra skirtumo kokiu jauku gaudyti, kaip smulkios žuvies didžiulė koncentracija. Po 2.5h nusprendžiam , kad gana, ir po 11h atvykstam iki Nemuno. Nemune su Dariumi pabuvau ne pilnas tris h, antrą dieną iš eilės likau maloniai nustebintas, kiek žuvies ir kokia ji aktyvi. Dariaus laimikį matote foto, čia po Nevėžio kelios h praleistos Nemune.

 

darka

 

Sekmadienis. Galvoje daug minčių, kur žvejoti. Norisi, kad žvejyba būtų ne kolchoze, o dar geriau naujam telkinyje. Padėliojus mintis į lentynas, gimsta planas, išbandyti visiškai kitoje vietoje, visai netoli Kauno, Nemuną tamsiu paros metu.

 

DSC05732

 

Atvykome dar su šviesa su klubo kolega Gražvydu, trumpas pasiruošimas, jaukinimas ir žuvis netrukus atsiliepė. Porą karšių vienas paskui kitą atkeliavo į krantą. Vėliau kibimų buvo, bet su pauzėmis ir su prasta realizacija.

 

grazvis

 

Jaukai vėl Baltarusiški Expert, gyvi priedai ir įvairios kombinacijos ant kabliuko, viskas labai paprasta. Žvejojom kaip visada su viena meškere, vienu kabliuku. Iš masalų, veikė įvairios kombinacijos, man nr1 buvo uodo trūklio lervos, Gražvydui pinkos, taip pat dirbo slieko gabaliukai.

 

DSC05750

 

Sulaukus 21h, prasidėjo pats darbymetis, karšinis kibimas įvykdavo 3-8min intervalu, kas davė itin gerų emocijų ir laikas prabėgo nepastebimai. Žuvis kibo aktyviai, tad foto sesijoje jos tik dalis, kita keliavo nuo kabliuko tiesiai atgal į savo stichiją.

 

grazvio laimikis

 

Iki didelių minusų, manau suspėsime dar ne kartą praleisti ne vieną valandą prie vandens, Dar gerokai anksti skelbti sezono pabaigą. Nedėkime feederrių dar į kampą.

 

DSC05752

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve