FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Pasaulio čempionatas - Serbija 2016

2016m Feederio rinktinės pasiruošimas ir formavimas prasidėjo žiemos - pavasario mėnesiais. Darbus palikus ne paskutinei dienai, pasiruošimas klostėsi sklandžiai, bendromis pastangomis, pavyko suburti ne tik stipriausius Lietuvos feederistus, bet ir itin stiprų trenerių štabą. Labai džiaugiamės, kad mums sutiko padėti ir prie mūsų prisijungė stiprūs sportininkai, lietuviai iš Airijos, Arūnas ir Karolis.

Birželio 11d ankstų rytą, visi 10 Lietuvos rinktinės narių, rinkomės Kaune, kur pradėjome į ilgą ir varginančią kelionę.

 

DSC08049 Small

 

Visi susirinkome su pakiliom nuotaikomis, kiekvienas viduje su didelėmis viltimis...

Pakeliui link Lenkijos, aplankėme žūklės prekes Marijampolėje, įsigijome paskutines smulkmenas, kurių mums gali prireikti.

 

DSC08051 Small

 

Ilga kelionė per Lenkiją. O foto matote dovaną Anglams, kurią Paulius jiems veža, ka ji reiškia, vėliau matysite video (nors iš foto daug ka galima  suprasti ):))))

 

DSC08062 Small

 

Apie kelionę per Lenkiją, Čekiją, Slovakiją, Vengriją daug nėra ka pasakoti. Varginantis vairavimas, kaip kas bandė ir nusnausti, daug sustojimų, kurių metu kojas pramankštindavom, net ir naktį linksmos foto įvairiausiose vietose :)

 

DSC08096 Small

 

Laikas prabėgo greitai ir mes jau Serbijoje. Pirmiausia ką mums svarbiausia buvo padaryti, tai aplankyti kanalą, ta ir padarėme.

 

DSC08106 Small

 

DSC08109 Small

 

DSC08112 Small

 

Pradžia mūsų misijos, tokia.

Reikia įsikurti, maistą pasigaminti, įranga pasiruošti, aptarti taktikas ir rytoj pradėti svarbų darbą, treniruotes. Laiko viskam turime mažai, tad viskas turi būti atidžiai planuojama ir dedama didelės pastangos.

Parašysiu kiekvieną dieną, taip pat ir foto bus. Ačiū Jums visiems už didžiulį palaikymą, tai stumia ir skatina, padaryti viską, ką mes sugebėsime.

Iki greto !!!

 

Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve