FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

STAFISH TANDEMAS 2017

taures Small

 

Pradėsiu nuo to,kad tai jau tradicija tapusios, pačios didžiausios ir populiariausios tarptautinės feederio varžybos Lietuvoje, kurios vyko jau  treti metai iš eilės, ir asmeniškai mano, buvo labai laukiamos, kaip ir kiekvienais metais.

Rašant apie pačias varžybas, rašysiu ka mes patyrėm ir išgyvenom Feeder Fishing Team komanda – Rimas Kudirka ir Arnas Grikietis. Nors drąsiai galiu teigti, kad prie mūsų rezultato prisidėjo visas klubas, kuris kartu dalyvavo treniruotėse.

mes

 

2017m taip klostosi, kad laisvo laiko nelieka visiškai, tad į teniruotes įdėti daug darbo, papraščiausiai nebuvo kada. Savaite prieš varžybas, po B lygos paskutiniojo etapo, su klubo kolegomis atvykome sekmadienio treniruotei. Nuo pavasario jau buvo spėta pasiilgti šios upės, tad pačios žvejybos laukėme su nekantrumu.

Kaip jau įprasta, pasidalinam įvairias jaukų receptūras, vieni dirba su vienais gyvais, kiti su kitais, distancijos taip pat skirtingos. Asmeniškai žvejojau tik 5h, naudojau starfish method ir traper serijos jauką, kuris mano manymu sudirbo neblogai,kas leido surinkti per 5h solidų svorį žuvies. Bet kaip vėliau paaiškejo, tai buvo tik antras pagal svorį rezultatas, Feeder Fishing Team klubo treniruotėje. Tad savo receptą atmečiau, o su Arnu nusprendėme į varžybas pasiimti geriausią rezultatą davusį sensas receptą.

Diena prieš varžybas, su Arnu atvykome į antrą ir paskutinę treniruotę. Atsivežėme didelį kiekį jaukų, tai yra sensas, vde ir traper produkcijos. Prie mūsų prisijungė ir kiti klubiečiai, atvyko kolegos ir klubo draugai iš Latvijos. Arno užduotis buvo patikrinti praeitos savaites receptą, Arūnas bandė praeitų metų vde receptą, kuris metai atgal veikė, o aš maišiausi Traper Gold serijos jauką.  Norisi paminėti, kad penktadienio treniruotė vyko esant dideliam presingui, nes dauguma dalyvių susirinko į ją . Arno jaukas veikė 10balų, o traper jei ne geriau, tai tikrai panašiai, per treniruotę pagrindinis tikslas buvo plakiai, o kibo sazanai vienas paskui kitą, per treniruotę užkibo 7 ar 8 jie, ko pasekoje išbaidydavo visą žuvį, o ištraukti tik retą pavykdavo.

21077744 1595071470567891 3873758712462052852 n Small

 

Po šios treniruotės su tandemo porininku Arnu, nusprendėme maišytis du jaukus, dėl visa ko...

Šeštadienis  - pirma varžybų diena, gauname C zonos kraštinį sektorių, pati vieta nuteikė ne itin gerai, bijojom kliuvinių. Pasirenkam skirtingas distancijas, Arno užduotis artima 15m ir vidutinė 21m distancijos, mano 21 ir 27. Arnas pradeda jaukinti artimą, aš vidutinę. Kolega savo tašką jaukina sensas jauku, as tik traper. Pas Arną žuvis atsiliepė greitai, man po kelių permetimų. Pas Arną viena kita stambesnė žuvis, pūgžliai ir ešeriukai, pas mane kibo išskirtinai dideli plakiai, kelios kuojos, teko su sazanu pakovoti, bet labai trumpai, kova baigėsi ne mano naudai. Turėdami nemažas pauzes, ieškodami per visas distancijas žuvies, nesitikėjom pačio aukščiausio rezultato, bet stengėmis iš visų jėgų. Svėrimas prasidėjo nuo mūsų, tad svarstyklėms užfiksavus bevei 18,5kg, dar nežinojom, kad galim džiaugtis, bet greitai susvėrus visą zoną, mus pasiekė gera žinia, mes 1.

21246042 1690856160934365 1826978107 o Small

 

Vakare pasiruošimas, ant meškerių sistemų keitimas, kabliukų rišimas ir svarbiausias sėkmės ritualas – „taktikos atidirbinėjimas „J

Po sekmadienio burtų traukimo, suabejojau ar jau tokia laiminga ta Arno ranka J), nes papuolam į zoną, kurioje trys vakarykščiai vienetukai, vienas dvejetukas  ir iš dešinės klubo kolega Arūnas turintis tris baudos taškus. Aišku visiems, mirtininkų zona, nes beveik visi turi šansą kovoti dėl prizinių vietų, tad tik gerai praleisti laiką, zonoje tokių nėra. Beje norisi paminėti, kad iš kairės sėda taip pat klubo kolegos, Aivaras su Vitalijumi. Po pirmos dienos, sensas jauko atsisakome, kuris puikiai dirbo treniruotėse, bet varžybų metu, pavedė Arną ir Arūną. Su Arnu išsigelbėjome, dalindamiesi saujomis traper jauką, tik todėl, kad jo užsimaišiau maksimalų kiekį.

Antros dienos jaukinimo taktika ta pati, distancijos tos pačios. Mano pirmas metimas po signalo ir pirmu metimu sazanas ant kabliuko. Užkimbą pačio pikčiausio dydžio 2-2.5kg F1 lenktyninkas, kurį suvaldau, o Arnas jau laukia su graibštu. Privedus prie kranto ir vos tik bandant pasemti, labai baidosi, tad du bandymai nepavyksta, o trečiu bandymu jis nutrūksta. Pirma žuvis, kuri tokioje zonoje reiškia labai daug – nutrūksta, jaukintas taškas po karpio kibimo visiškai išsijungia, rankos dar ilgai dreba.  Dirbam ir stengiamės toliau, bet plakiai sukalbami sunkiai, panaši situacija visoje zonoje. Neina gaudyti tempu smulkmės, tad pradedam su Arnu eksperimentuoti gyvais masalais, suprantame ką duoti į taškus, kokias kombinacijas dėti ant kabliuko, kas mums padovanoja viso 6 ar 7 karšius, tenka antra kartą pakovoti su sazanu, kas vėl baigiasi ne mano naudai. Lėtu tempu judame į priekį, kaip įvyksta... Pats speju pamatyti, koks kibimas įvyksta pas kolegą, kuris pakerta stambią žuvį. Kad išvengti susipainiojimo, aš savo meškerę ištraukiu, o Arnas pradeda ilgą kovą su laukiniu upių monstru J. Kad monstras, pasimato tik tada, kaip jis pasirodo vandens paviršiuje, ką ši žuvis mums reiškia, puikiai suprantame, bet kol ji vandenyje, džiaugtis anksti. Nežinau po kiek laiko trukusios kovos, kaip pavadėlis 0.14, plonavielis owner chinta kabliukas, pradedami bandymai įparkuoti virš 7kg sveriantį monstrą į mažą graibšto galvą. Šiaip ne taip pasėmiu, o pradėjus betonine krantine jį vilkti į viršų, pradeda plyšti graibšto galva, kyla pavojus, kad sazanas vėl tuoj bus vandenyje, Arnas skubiai prisijungia į pagalbą, bandydamas stumti jį iš apačios į viršų, ko pasekoje pats nuslysta betonine krantine į vandenį, trumpos maudymosi procedūros ir šis monstras jau viršuje, beje jei tiksliau, abu monstrai jau viršuje J).

 

21077667 1595903240484714 8662712571843292254 n Small

 

Mudviejų džiaugsmą žodžiais išreikšti sunku, bet manau daugelis suprantat. Nespejus dar sazano pasverti, užkimba man karšis, su kuriuo atsiranda jau šiokia tokia ramybė viduje.  Realiai situacijos visoje zonoje nežinome, bet girdisi, kad ir kiti turi karšių, kiti nemažu tempu gaudo plakius, tad lieka klaustukų iki paskutinio svėrimo zonoje, kas mums pasako, net ir be sazano, didoka persvara esame pirmi zonoje. Protokole užfiksuojamas virs 22kg svoris. Labai sunki ir įtempta kova baigta, kuri mūsų tandemui baigėsi sėkmingai.

21170920 1690856747600973 565570423 o Small

 

Belaukiant rezultatų, pilvukus nudžiugina labai skani Girinio – Dariaus žuvienė, už kurią didelis Ačiū.

Prasideda apdovanojimai, kiekvienas dalyvis gauna prisiminimo dovanas, o mane džiugina viso klubo rezultatai, o ypač B lygos sportininkų ir iš kitų klubų, kurie rodo įspūdingus rezultatus.

Sulaukiame ir savo eilės, taurės už didžiausią žuvį, o paskui ir pirmos vietos apdovanojimai. Apie apdovanojimus – prizai įspūdingi ir vertingi, bet rankų darbo TAURĖS, tokių dar nemates niekur, dydis, grožis, svoris, viskas įspūdinga.

Ačiū FIDERIS klubui už puikią organizaciją, tvarkingą ir teisingą teisėjavimą, puikus renginys ! Ačiū Starfish Lietuva atstovui Mindaugui, už gerą širdį ir solidų prizinį fondą !

Dėkoju klubo kolegoms, pirmiausiai Ričardui su Giedriumi, kurie padarė didelį darbą, parodė įspūdingą rezultatą ir šiose varžybose tapo antri. Ačiū Arnui, su kuriuo jau ne pirmą kartą pavyksta pasiekti pačių aukščiausių rezultatų, draugiškai ir be įtampos dirbti komandinį darbą. Ačiū Ansis kuris atstovavo Feeder Fishing Team klubą ir visiems kitiems už garbingą kovą !

21147122 1431361416940706 1188915358 o Small

Новост и Форума

  • ashwagandha prix tunisie ashwagandha avis
  • Pharmacie européenne Visitez notre site web pour acheter ashwagandha ALLEZ A LA PHARMACIE —> tinyurl.com/4m4bjduu <— VISITEZ AUJOURD'HUI Forme medicale: pilule Ordonnance requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,60 / 5 base sur 9782 votes d’utilisateurs Anonymat complet Seulement 100% qualite Options de paiement flexibles ashwagandha pour dormir ashwagandha pharmacie lafayette prix ashwagandha maroc ashwagandha avis scientifique ou trouver ashwagandha ou acheter de l ashwagandha meilleur ashwagandha ashwagandha pharmacie france ashwagandha tunisie prix ashwagandha interdit en france pourquoi pharmacie ashwagandha ashwagandha pharmacie tunisie ashwagandha tunisie prix ashwagandha prix france pourquoi ne pas prendre ashwagandha avant le coucher ashwagandha prix france ashwagandha pas cher ashwagandha indoka prix maroc ashwagandha pour dormir ashwagandha pharmacie ashwagandha meilleur marque ashwagandha pharmacie leclerc ashwagandha tunisie prix ashwagandha pour les femmes ashwagandha ou acheter ashwagandha avis medical ashwagandha pharmacie algerie meilleur ashwagandha ou acheter ashwagandha commander ashwagandha ashwagandha ou acheter quand prendre ashwagandha pour dormir ashwagandha pour le sport ou acheter ashwagandha bio ashwagandha pharmacie france posologie ashwagandha prix ashwagandha pourquoi l ashwagandha est interdit en france ashwagandha ou acheter au quebec ashwagandha meilleur produit ashwagandha interdit en france pourquoi pharmacie ashwagandha ashwagandha bio suisse ashwagandha pilule ashwagandha pharmacie leclerc ashwagandha prix tunisie pharmacie ashwagandha prix ashwagandha pour le sport ashwagandha parapharmacie ashwagandha now prix maroc ashwagandha achat meilleur ashwagandha l ashwagandha pharmacie achat ashwagandha bio ashwagandha meilleure marque ashwagandha avis avis ashwagandha ashwagandha parapharmacie leclerc ou acheter ashwagandha bio commander ashwagandha ashwagandha pharmacie algerie quand prendre ashwagandha pour dormir ashwagandha prix pourquoi l ashwagandha est interdit en france pourquoi l ashwagandha est interdit en france posologie ashwagandha pourquoi l ashwagandha est interdit en france ou acheter ashwagandha bio ashwagandha en pharmacie acheter ashwagandha ashwagandha prix tunisie ashwagandha pharmacie lafayette ou trouver ashwagandha ashwagandha ou en acheter ashwagandha en pharmacie ashwagandha ou en acheter ashwagandha ou acheter ashwagandha en pharmacie ashwagandha avis scientifique ashwagandha pour les femmes ashwagandha pharmacie paris ou acheter ashwagandha bio ashwagandha pharmacie france ashwagandha posologie ashwagandha tunisie prix ashwagandha pharmacie maroc ashwagandha interdit en france pourquoi ashwagandha posologie matin ou soir ashwagandha pour le sport ashwagandha ou en trouver ashwagandha bio suisse ashwagandha pour les femmes ashwagandha acheter ashwagandha posologie matin ou soir meilleur ashwagandha bio ashwagandha meilleur marque ashwagandha ou acheter ashwagandha meilleur marque ashwagandha pour les femmes ashwagandha posologie matin ou soir commander ashwagandha commander ashwagandha ashwagandha pas cher ashwagandha ou en acheter pourquoi l ashwagandha est interdit en france ashwagandha pharmacie france ashwagandha meilleur produit ashwagandha pour le sport ashwagandha meilleur marque ashwagandha pharmacie france ashwagandha tunisie prix ashwagandha parapharmacie leclerc ashwagandha meilleure marque ou acheter ashwagandha ashwagandha pharmacie paris pourquoi ne pas prendre ashwagandha avant le coucher acheter ashwagandha ashwagandha achat ashwagandha pour le sport ashwagandha pour le sport ou acheter ashwagandha bio ashwagandha vente en ligne ashwagandha pharmacie france ashwagandha avis forum ashwagandha posologie matin ou soir l ashwagandha pharmacie ashwagandha vente ashwagandha prix maroc ashwagandha posologie ashwagandha pour les femmes ashwagandha parapharmacie ou acheter ashwagandha quand prendre ashwagandha pour dormir ashwagandha bio pharmacie ou acheter ashwagandha bio ashwagandha parapharmacie maroc prix ashwagandha pharmacie leclerc ashwagandha posologie pourquoi l ashwagandha est interdit en france pharmacie ashwagandha pharmacie ashwagandha ashwagandha vente en ligne ashwagandha pas cher ashwagandha pharmacie tunisie ashwagandha vente ashwagandha posologie ashwagandha achat ashwagandha pharmacie algerie ashwagandha vente en ligne ashwagandha pharmacie lafayette ashwagandha prix maroc ashwagandha parapharmacie maroc prix ou acheter ashwagandha meilleur ashwagandha bio France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg. acheter azithromycine 250 en ligne zithromax achat en ligne
  • Author JohnieTanguay
  • 28 мая 2024 02:10
  • naltrexone alcool avis acheter naltrexone
  • Pharmacie européenne Visitez notre site web pour acheter naltrexone ALLEZ A LA PHARMACIE —> tinyurl.com/2shmfhrf Formulaire medical: pill Ordonnance requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,97 / 5 sur la base de 9284 votes d’utilisateurs Paiement securise Medicaments de haute qualite seulement Des pilules bonus et de gros rabais sur chaque commande naltrexone prix maroc naltrexone vente libre naltrexone achat en ligne naltrexone alcool avis naltrexone posologie naltrexone alcool avis naltrexone achat naltrexone vente libre naltrexone avis naltrexone avis naltrexone achat naltrexone avis acheter naltrexone naltrexone avis low dose naltrexone france acheter naltrexone prix maroc acheter naltrexone low dose naltrexone france acheter low dose naltrexone france acheter naltrexone avis naltrexone achat en ligne naltrexone prix maroc low dose naltrexone france acheter naltrexone posologie naltrexone achat low dose naltrexone france acheter naltrexone prix maroc naltrexone avis naltrexone posologie naltrexone avis naltrexone posologie naltrexone vente libre low dose naltrexone france acheter naltrexone alcool avis naltrexone vente libre naltrexone alcool avis naltrexone posologie naltrexone posologie low dose naltrexone france acheter naltrexone vente libre naltrexone vente libre naltrexone achat en ligne naltrexone alcool avis naltrexone vente libre low dose naltrexone france acheter naltrexone achat en ligne naltrexone alcool avis naltrexone posologie naltrexone avis low dose naltrexone france acheter acheter naltrexone naltrexone vente libre naltrexone vente libre naltrexone avis naltrexone posologie low dose naltrexone france acheter naltrexone vente libre naltrexone achat naltrexone avis naltrexone alcool avis naltrexone achat naltrexone posologie naltrexone achat naltrexone achat naltrexone prix maroc naltrexone prix maroc naltrexone avis naltrexone vente libre naltrexone alcool avis naltrexone achat en ligne low dose naltrexone france acheter acheter naltrexone naltrexone achat naltrexone alcool avis naltrexone achat en ligne naltrexone avis naltrexone prix maroc naltrexone posologie naltrexone prix maroc naltrexone alcool avis naltrexone alcool avis naltrexone achat naltrexone achat en ligne naltrexone achat en ligne naltrexone achat en ligne naltrexone posologie naltrexone vente libre acheter naltrexone naltrexone alcool avis low dose naltrexone france acheter naltrexone posologie naltrexone prix maroc naltrexone avis acheter naltrexone naltrexone achat en ligne naltrexone achat acheter naltrexone acheter naltrexone naltrexone achat en ligne low dose naltrexone france acheter naltrexone achat naltrexone achat en ligne France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg.
  • Author VenusHedden
  • 28 мая 2024 02:09
  • acheter cetirizine en ligne zyrtec achat en ligne
  • Pharmacie européenne Cliquez sur le lien ci-dessous pour acheter zyrtec sans ordonnance Notre pharmacie en ligne —> cutt.ly/CwX9Y24U Formulaire medical: pill Prescription requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,93 / 5 sur la base de 8468 votes d’utilisateurs Envoie rapide et confidentialite complete Prix le plus bas Des pilules bonus et de gros rabais sur chaque commande commander zyrtec cetirizine acheter zyrtec acheter zyrtec achat en ligne acheter cetirizine commander zyrtec acheter zyrtecset acheter cetirizine cetirizine achat cetirizine sans prescription commander zyrtec commander cetirizine zyrtec achat cetirizine sans prescription cetirizine acheter acheter zyrtec zyrtec acheter cetirizine achat en ligne cetirizine sans prescription zyrtec acheter acheter zyrtecset acheter cetirizine en ligne cetirizine achat acheter cetirizine commander cetirizine commander zyrtec acheter zyrtec commander zyrtec acheter cetirizine en ligne acheter zyrtecset cetirizine sans prescription cetirizine achat en ligne acheter cetirizine acheter cetirizine en ligne commander zyrtec commander zyrtec cetirizine achat en ligne acheter cetirizine cetirizine sans prescription cetirizine achat cetirizine acheter acheter cetirizine en ligne cetirizine achat acheter cetirizine en ligne cetirizine sans prescription acheter cetirizine cetirizine achat commander zyrtec cetirizine sans prescription achat cetirizine zyrtec achat achat zyrtec acheter cetirizine en ligne cetirizine sans prescription cetirizine achat zyrtec achat cetirizine sans prescription commander cetirizine zyrtec acheter zyrtec achat acheter zyrtecset acheter zyrtecset cetirizine acheter zyrtec acheter zyrtec achat en ligne acheter cetirizine zyrtec achat acheter cetirizine commander cetirizine achat cetirizine cetirizine sans prescription achat zyrtec acheter zyrtec en ligne france zyrtec achat zyrtec acheter acheter cetirizine achat cetirizine cetirizine achat en ligne acheter zyrtecset commander cetirizine commander zyrtec achat cetirizine cetirizine achat achat cetirizine acheter zyrtec zyrtec achat acheter cetirizine en ligne achat zyrtec commander zyrtec zyrtec acheter zyrtec acheter commander zyrtec acheter zyrtec acheter cetirizine achat cetirizine cetirizine achat cetirizine acheter commander zyrtec achat zyrtec cetirizine sans prescription cetirizine achat en ligne acheter zyrtec en ligne france commander zyrtec acheter cetirizine achat zyrtec zyrtec achat en ligne cetirizine sans prescription acheter zyrtec en ligne france cetirizine achat en ligne acheter cetirizine en ligne achat zyrtec cetirizine achat en ligne cetirizine achat en ligne commander cetirizine zyrtec achat en ligne zyrtec acheter commander cetirizine commander cetirizine zyrtec achat en ligne commander cetirizine commander cetirizine cetirizine achat zyrtec achat zyrtec achat acheter cetirizine en ligne acheter zyrtec en ligne france cetirizine achat en ligne cetirizine acheter commander cetirizine cetirizine achat en ligne cetirizine achat en ligne acheter zyrtecset achat cetirizine acheter zyrtec en ligne france cetirizine achat commander cetirizine France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg. Lire plus: cialis achat pharmacie en ligne acheter du cialis sur internet forum
  • Author BrendaGuan
  • 28 мая 2024 02:08
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve