FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Flat Method Feeder

Klubiečio Arūno kvietimu, šiandien teko aplankyti Kelmės kraštuose esantį komercinį telkinį - Lupikių tv. Prie mūsų prisijungė klubietis Nerijus. Tikslas buvo pažvejoti pasaulyje labai populiariu , o Lietuvoje tik pirmus žingsnius žengiančiu žūklės būdų - Method.

Man šis žūklės būdas labai patinka, bet patirties dar trūkumas, tad vykome jos semtis :)))

Įvairių dirbtinių masalų, jaukų ir kitokių priedų, gavosi solidus kiekis, juk maža ko gali prireikti.

Vietą pasiekiame anksti ryte ir be nuotykių. Telkinys naujas, o ir method būdu labai žvejoti norisi, tad be jokių ilgų diskusijų, kimbam į pasiruošimą. O ruoštis tikrai yra ką. Pasirenkame Trapper gamintojo skirtingus jaukus :

 

DSC07814 Small

 

Foto tik maža dalis iš ko mes renkamės. Pasirenkame taškus skirtingose distancijose, jaukiname taip pat skirtingai. Vieni jauku, kiti grūdinėmis kultūromis, kiti peletėmis.

 

DSC07802 Small

 

DSC07793 Small

 

Po pirmų metimų tyla. Prasideda eksperimentai, skirtingų skonių, dydžių, formų masalai skrenda į mūsų pasirinktus taškus. Taip dirbant įsišeria taškai, pirmi kibimai, pirmos žuvys keliauja į krantą.

 

DSC07798 Small

 

DSC07801 Small

 

DSC07810 Small

 

Puiki kompanija, superinis oras, o muzika ... Muzika neršiančių karosų, telkinio pakrantės verda, akiai ir ausiai reginys gražus :)

 

Arūno draugas prie karosų su karpiais gaudymo, dar spėja ir paspiningauti :) Lydekos mažos, tad iškarto keliauja į savo stichiją.

 

DSC07806 Small

 

Karpių su karosais kibimai labai įnoringi ir atsargūs, prisilietimų daug, o pakirtimui momento sulaukti sunku. Dėdami pastangas, eksperimentuodami , judame į priekį.

Dar šis žūklės būdas žavi tuo, kad nereikia skubėti, permetimų kas dvi minutės, galima ir pabendrauti, pasidžiaugti gamta ir tikrais žvejybos malonumais.

 

DSC07811 Small

 

Šis žūklės būdas mane "kabina" stipriai, bet vis to laiko trūkumas... Didelės žuvys, didelės emocijos ir pojūčiai, žūklės būdas tinkantis ne tik komerciniams telkiniams, bet puikiai ir laukiniams.

Laikas prabėgo greitai, įspūdžių daug. Atsisveikinu su klubo bičiuliais ir jau laukiu kitų žvejybų...

 

DSC07821 Small 

 

Iki !

 

 

 

 

 

 

Новост и Форума

  • No posts to display.
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve