FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Gros Gardons 2019 Skirvytė.

Gros Gardons 2019 Skirvytė. 2019-04-15 11:13 #11003

  • Arnas
  • Arnas avataras
  • Neprisijungęs
  • Moderatorius
  • Žinutės: 228
  • Gauta padėkų: 160
Gros Gardons 2019.
Varžybos sukėlusios ne mažą susidomėjimą ne tik tarp daugėlio Lietuvos , bet svečių iš užsienio (Latvija, Ukraina, Baltarusija), kadangi visi iš po žieminio letargo miego išsiilgę viršūnes galiuko virpėjimo, o kaip visi žinome Skirvytėję kibimai tikrai vieni išraiškingiausiu Lietuvoje. Visus šiuos labai svarbius faktorius sudėjus ir ilgai nesvarsčius užsiregistravau ir aš, kai mane informavo bilietai jai taip galima pajuokauti išgraibstyti buvom per rekordiškai trumpą laiką.
Pavasaris, aukštas vanduo ir oro sąlygos jau per pirmas treniruotes nieko gero nežadėjo išskyrus labai sunkias penkias valandas, per kurias kaip ir per varžybas tam tikruose sektoriuose pasimatė, kad kekvienas kibimas ir jo realizavimas bus aukso vertės, beabejonės buvo sektorių kur kolegos dirbo išsijuose ir ne retai viršydavo dešimties kilogramų svėrimo ribas, pavasari net ir Skirvyteje tai tikrai solidus svoris .
Man asmeniškai pirma varžybų diena, o tiksliau pirmos trys valandos ėjo atrodytu kaip iš pypkės, bet kaip visada po dienos ateina naktis, ačiū dievui pavyko atsipeikėti ir priimti greitus ir teisingus sprendimus kurių dėka likau ta diena savo sektoriuje trečias, toks rezultatas suteikė galimybe pasivaržyti dėl aukštesnių pozicijų bendroje lentelės įskaitoje.
Antra diena, burtai lemia B zona kurioje pagal turima infomacija pirma diena buvo ir nuliniu rezultatu, kurie parodo kaip viskas sudėtinga ir nežada nieko gero. Šerimas, signalas ir mano sistema jau vandenyje, metimas po metimo, keitimas kabliuku pavadėlių, gyvu padavimas viskas taip kaip jau buvo sudėliota iš vakaro galvoje,dirbu kaip patranka, bet kibimo kaip nėra taip nėra , sėdžiu ir galvoju piktdžiugiškai "gerai, kad niekas negaudo iš mano sektoriaus" praejus 2,5 valandos prieš tai pakeitus taktika 180 laipsniu kampu sulaukiu pirmo kibimo, kuriuo negaliu patikėti ir tik per prievarta kaip pradeda purtitis visas galas suprantu, kad tai tikrai kibimas, kuoja pas mane skiaureje išėjau iš nulio, o tai jau ne mažas pasiekimas .Trupmai rašant per 5 valanda turėjau 4 kibimus 2 iš jų be traukiant atsipurtė (isivaizduokite kaip mano kolegos džiaugėsi) bet viena kibimas iš 4 turėtu man padovanojo karšį kuris man leido užimti aukšta 2 vieta savo sektoriuje, bendroje įskaitoje likau aukštoje 8 vietoje tarp 63 dalyviu ir pirmos dienos įspūdingas laimikis 0,863 kg pagauta kuoja man atnešė Big Fich trofėju, kadangi važybu pavadinimas Gros Gardons tai dižiausios žuvies trofejus atitenka būtent pagautos didžiausios kuojos laikinam savininkui.Atsistoti greta su tokiais žvejais ant apdovanojimu pakylos man buvo tikra garbė ir motyvacija darbuotis tikslingai tikslo link.
Noriu padėkoti klubui "Žvejo tribūnai" kaip visada už šiltus ir draugiškus santykius, jau nekalbant apie aukšto lygio tarptautiniu varžybų organizavimą, dėkui klubui "Feederfiching" kolegos be jūsų nebūtu nuveikta daug darbų, jau nekalbant apie " treniruočiu atidirbimą ".
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: rimas, marius76, Renatas