FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

STAFISH TANDEMAS 2017

taures Small

 

Pradėsiu nuo to,kad tai jau tradicija tapusios, pačios didžiausios ir populiariausios tarptautinės feederio varžybos Lietuvoje, kurios vyko jau  treti metai iš eilės, ir asmeniškai mano, buvo labai laukiamos, kaip ir kiekvienais metais.

Rašant apie pačias varžybas, rašysiu ka mes patyrėm ir išgyvenom Feeder Fishing Team komanda – Rimas Kudirka ir Arnas Grikietis. Nors drąsiai galiu teigti, kad prie mūsų rezultato prisidėjo visas klubas, kuris kartu dalyvavo treniruotėse.

mes

 

2017m taip klostosi, kad laisvo laiko nelieka visiškai, tad į teniruotes įdėti daug darbo, papraščiausiai nebuvo kada. Savaite prieš varžybas, po B lygos paskutiniojo etapo, su klubo kolegomis atvykome sekmadienio treniruotei. Nuo pavasario jau buvo spėta pasiilgti šios upės, tad pačios žvejybos laukėme su nekantrumu.

Kaip jau įprasta, pasidalinam įvairias jaukų receptūras, vieni dirba su vienais gyvais, kiti su kitais, distancijos taip pat skirtingos. Asmeniškai žvejojau tik 5h, naudojau starfish method ir traper serijos jauką, kuris mano manymu sudirbo neblogai,kas leido surinkti per 5h solidų svorį žuvies. Bet kaip vėliau paaiškejo, tai buvo tik antras pagal svorį rezultatas, Feeder Fishing Team klubo treniruotėje. Tad savo receptą atmečiau, o su Arnu nusprendėme į varžybas pasiimti geriausią rezultatą davusį sensas receptą.

Diena prieš varžybas, su Arnu atvykome į antrą ir paskutinę treniruotę. Atsivežėme didelį kiekį jaukų, tai yra sensas, vde ir traper produkcijos. Prie mūsų prisijungė ir kiti klubiečiai, atvyko kolegos ir klubo draugai iš Latvijos. Arno užduotis buvo patikrinti praeitos savaites receptą, Arūnas bandė praeitų metų vde receptą, kuris metai atgal veikė, o aš maišiausi Traper Gold serijos jauką.  Norisi paminėti, kad penktadienio treniruotė vyko esant dideliam presingui, nes dauguma dalyvių susirinko į ją . Arno jaukas veikė 10balų, o traper jei ne geriau, tai tikrai panašiai, per treniruotę pagrindinis tikslas buvo plakiai, o kibo sazanai vienas paskui kitą, per treniruotę užkibo 7 ar 8 jie, ko pasekoje išbaidydavo visą žuvį, o ištraukti tik retą pavykdavo.

21077744 1595071470567891 3873758712462052852 n Small

 

Po šios treniruotės su tandemo porininku Arnu, nusprendėme maišytis du jaukus, dėl visa ko...

Šeštadienis  - pirma varžybų diena, gauname C zonos kraštinį sektorių, pati vieta nuteikė ne itin gerai, bijojom kliuvinių. Pasirenkam skirtingas distancijas, Arno užduotis artima 15m ir vidutinė 21m distancijos, mano 21 ir 27. Arnas pradeda jaukinti artimą, aš vidutinę. Kolega savo tašką jaukina sensas jauku, as tik traper. Pas Arną žuvis atsiliepė greitai, man po kelių permetimų. Pas Arną viena kita stambesnė žuvis, pūgžliai ir ešeriukai, pas mane kibo išskirtinai dideli plakiai, kelios kuojos, teko su sazanu pakovoti, bet labai trumpai, kova baigėsi ne mano naudai. Turėdami nemažas pauzes, ieškodami per visas distancijas žuvies, nesitikėjom pačio aukščiausio rezultato, bet stengėmis iš visų jėgų. Svėrimas prasidėjo nuo mūsų, tad svarstyklėms užfiksavus bevei 18,5kg, dar nežinojom, kad galim džiaugtis, bet greitai susvėrus visą zoną, mus pasiekė gera žinia, mes 1.

21246042 1690856160934365 1826978107 o Small

 

Vakare pasiruošimas, ant meškerių sistemų keitimas, kabliukų rišimas ir svarbiausias sėkmės ritualas – „taktikos atidirbinėjimas „J

Po sekmadienio burtų traukimo, suabejojau ar jau tokia laiminga ta Arno ranka J), nes papuolam į zoną, kurioje trys vakarykščiai vienetukai, vienas dvejetukas  ir iš dešinės klubo kolega Arūnas turintis tris baudos taškus. Aišku visiems, mirtininkų zona, nes beveik visi turi šansą kovoti dėl prizinių vietų, tad tik gerai praleisti laiką, zonoje tokių nėra. Beje norisi paminėti, kad iš kairės sėda taip pat klubo kolegos, Aivaras su Vitalijumi. Po pirmos dienos, sensas jauko atsisakome, kuris puikiai dirbo treniruotėse, bet varžybų metu, pavedė Arną ir Arūną. Su Arnu išsigelbėjome, dalindamiesi saujomis traper jauką, tik todėl, kad jo užsimaišiau maksimalų kiekį.

Antros dienos jaukinimo taktika ta pati, distancijos tos pačios. Mano pirmas metimas po signalo ir pirmu metimu sazanas ant kabliuko. Užkimbą pačio pikčiausio dydžio 2-2.5kg F1 lenktyninkas, kurį suvaldau, o Arnas jau laukia su graibštu. Privedus prie kranto ir vos tik bandant pasemti, labai baidosi, tad du bandymai nepavyksta, o trečiu bandymu jis nutrūksta. Pirma žuvis, kuri tokioje zonoje reiškia labai daug – nutrūksta, jaukintas taškas po karpio kibimo visiškai išsijungia, rankos dar ilgai dreba.  Dirbam ir stengiamės toliau, bet plakiai sukalbami sunkiai, panaši situacija visoje zonoje. Neina gaudyti tempu smulkmės, tad pradedam su Arnu eksperimentuoti gyvais masalais, suprantame ką duoti į taškus, kokias kombinacijas dėti ant kabliuko, kas mums padovanoja viso 6 ar 7 karšius, tenka antra kartą pakovoti su sazanu, kas vėl baigiasi ne mano naudai. Lėtu tempu judame į priekį, kaip įvyksta... Pats speju pamatyti, koks kibimas įvyksta pas kolegą, kuris pakerta stambią žuvį. Kad išvengti susipainiojimo, aš savo meškerę ištraukiu, o Arnas pradeda ilgą kovą su laukiniu upių monstru J. Kad monstras, pasimato tik tada, kaip jis pasirodo vandens paviršiuje, ką ši žuvis mums reiškia, puikiai suprantame, bet kol ji vandenyje, džiaugtis anksti. Nežinau po kiek laiko trukusios kovos, kaip pavadėlis 0.14, plonavielis owner chinta kabliukas, pradedami bandymai įparkuoti virš 7kg sveriantį monstrą į mažą graibšto galvą. Šiaip ne taip pasėmiu, o pradėjus betonine krantine jį vilkti į viršų, pradeda plyšti graibšto galva, kyla pavojus, kad sazanas vėl tuoj bus vandenyje, Arnas skubiai prisijungia į pagalbą, bandydamas stumti jį iš apačios į viršų, ko pasekoje pats nuslysta betonine krantine į vandenį, trumpos maudymosi procedūros ir šis monstras jau viršuje, beje jei tiksliau, abu monstrai jau viršuje J).

 

21077667 1595903240484714 8662712571843292254 n Small

 

Mudviejų džiaugsmą žodžiais išreikšti sunku, bet manau daugelis suprantat. Nespejus dar sazano pasverti, užkimba man karšis, su kuriuo atsiranda jau šiokia tokia ramybė viduje.  Realiai situacijos visoje zonoje nežinome, bet girdisi, kad ir kiti turi karšių, kiti nemažu tempu gaudo plakius, tad lieka klaustukų iki paskutinio svėrimo zonoje, kas mums pasako, net ir be sazano, didoka persvara esame pirmi zonoje. Protokole užfiksuojamas virs 22kg svoris. Labai sunki ir įtempta kova baigta, kuri mūsų tandemui baigėsi sėkmingai.

21170920 1690856747600973 565570423 o Small

 

Belaukiant rezultatų, pilvukus nudžiugina labai skani Girinio – Dariaus žuvienė, už kurią didelis Ačiū.

Prasideda apdovanojimai, kiekvienas dalyvis gauna prisiminimo dovanas, o mane džiugina viso klubo rezultatai, o ypač B lygos sportininkų ir iš kitų klubų, kurie rodo įspūdingus rezultatus.

Sulaukiame ir savo eilės, taurės už didžiausią žuvį, o paskui ir pirmos vietos apdovanojimai. Apie apdovanojimus – prizai įspūdingi ir vertingi, bet rankų darbo TAURĖS, tokių dar nemates niekur, dydis, grožis, svoris, viskas įspūdinga.

Ačiū FIDERIS klubui už puikią organizaciją, tvarkingą ir teisingą teisėjavimą, puikus renginys ! Ačiū Starfish Lietuva atstovui Mindaugui, už gerą širdį ir solidų prizinį fondą !

Dėkoju klubo kolegoms, pirmiausiai Ričardui su Giedriumi, kurie padarė didelį darbą, parodė įspūdingą rezultatą ir šiose varžybose tapo antri. Ačiū Arnui, su kuriuo jau ne pirmą kartą pavyksta pasiekti pačių aukščiausių rezultatų, draugiškai ir be įtampos dirbti komandinį darbą. Ačiū Ansis kuris atstovavo Feeder Fishing Team klubą ir visiems kitiems už garbingą kovą !

21147122 1431361416940706 1188915358 o Small

Forum News

  • famotidine 40 mg prix tunisie famotidine et corona...
  • Pharmacie européenne Cliquez sur le lien ci-dessous pour acheter famotidine Acheter famotidine en ligne ==> tinyurl.com/ykx6ssna Formulaire medical: pill Ordonnance requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,50 / 5 sur la base de 10125 votes d’utilisateurs Paiement securise Medicaments de haute qualite seulement Satisfaction garantie prix famotidine tunisie famotidine effet secondaire acheter famotidine famotidine 20 mg prix famotidine pour chien famotidine vente libre famotidina ou pantoprazol famotidine chien famotidine generique famotidine 20 mg prix famotidine pour chien acheter famotidine famotidine chien famotidine 40 mg prix famotidine prix tunisie famotidine 20 prix tunisie acheter famotidine famotidine nom commercial famotidine chien famotidine effet secondaire famotidine effet secondaire famotidine avis forum famotidine et coronavirus famotidine 20 prix tunisie famotidine vente libre famotidine 20 mg effets secondaires famotidina ou ranitidina famotidine et coronavirus prix famotidine tunisie famotidine avis famotidine 20 mg effets secondaires famotidine avis forum famotidine avis forum famotidine 40 mg prix famotidine contre indications famotidine vente libre famotidine retrait famotidina ou pantoprazol famotidina ou pantoprazol famotidine prix tunisie famotidine 40 mg prix tunisie famotidine contre indications famotidine contre indications famotidine 20 mg prix acheter famotidine famotidine effets secondaires acheter famotidine famotidine avis forum famotidine effet secondaire famotidine vente libre famotidina ou ranitidina famotidine avis forum famotidine avis forum famotidine grossesse famotidine avis famotidine effets secondaires famotidine retrait famotidine prix famotidine 40 mg prix famotidine generique famotidine prix famotidine chien famotidine contre indications famotidine acheter famotidina ou pantoprazol famotidine belgique famotidine posologie famotidine retrait famotidine 40 mg prix tunisie prix famotidine tunisie famotidine generique famotidine et coronavirus famotidine 40 mg prix tunisie acheter famotidine famotidine retrait famotidine chien famotidine 20 mg prix famotidina ou ranitidina famotidine nom commercial famotidina ou pantoprazol acheter famotidine famotidine 40 mg prix famotidine nom commercial prix famotidine tunisie famotidine nom commercial famotidine retrait famotidine retrait acheter famotidine famotidina ou ranitidina famotidine prix famotidine avis forum acheter famotidine famotidine 20 mg prix famotidine 20 mg effets secondaires famotidine et coronavirus famotidine vente libre famotidine pour chien famotidine et coronavirus famotidine et coronavirus famotidine 20 mg effets secondaires famotidine avis forum famotidine generique famotidine effet secondaire famotidine acheter famotidine 20 prix tunisie famotidine 40 mg prix famotidine vente libre famotidine avis forum famotidine 20 prix tunisie famotidine chien famotidine avis forum famotidine avis famotidine effet secondaire famotidine 40 mg prix tunisie prix famotidine tunisie famotidine 20 mg prix famotidine grossesse famotidina ou pantoprazol famotidine acheter famotidine 20 mg prix famotidina ou pantoprazol famotidine contre indications famotidine 20 mg prix famotidine chien famotidine avis famotidine 40 mg prix famotidine 20 mg effets secondaires famotidine contre indications famotidine nom commercial famotidine effet secondaire famotidine contre indications famotidina ou pantoprazol famotidine posologie famotidine avis famotidine contre indications famotidine retrait famotidine prix tunisie famotidine vente libre famotidine contre indications famotidine chien famotidine chien famotidine 20 mg prix France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg. Lire plus: revia generique acheter revia
  • Author BrendaGuan
  • 19 Jul 2024 15:52
  • metoclopramide pour femme enceinte posologie metoc...
  • Pharmacie européenne Cliquez sur le lien ci-dessous pour acheter metoclopramide en ligne Entrer dans le site —> rb.gy/slowd8 Forme medicale: pilule Prescription requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,66 / 5 base sur 7056 votes d’utilisateurs Votre entiere satisfaction est garantie ou votre argent est rembourse Options de paiement flexibles Satisfaction garantie metoclopramide prix metoclopramide ordonnance metoclopramide ordonnance posologie metoclopramide metoclopramide posologie metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide posologie metoclopramide ordonnance metoclopramide posologie metoclopramide 10 mg posologie metoclopramide pour femme enceinte posologie metoclopramide posologie metoclopramide metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide 10 mg posologie metoclopramide prix posologie metoclopramide metoclopramide ordonnance metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide prix metoclopramide posologie metoclopramide prix metoclopramide prix metoclopramide 10 mg posologie posologie metoclopramide metoclopramide prix metoclopramide 10 mg posologie posologie metoclopramide metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide 10 mg posologie metoclopramide 10 mg posologie metoclopramide posologie metoclopramide posologie metoclopramide ordonnance metoclopramide ordonnance metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide posologie metoclopramide prix metoclopramide prix posologie metoclopramide metoclopramide 10 mg posologie metoclopramide prix metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide posologie posologie metoclopramide posologie metoclopramide posologie metoclopramide posologie metoclopramide metoclopramide posologie metoclopramide prix posologie metoclopramide metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide ordonnance metoclopramide 10 mg posologie metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide ordonnance metoclopramide prix metoclopramide pour femme enceinte metoclopramide 10 mg posologie France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg. prix naproxen 500 mg naproxen vente libre
  • Author BrendaGuan
  • 19 Jul 2024 15:51
  • prix cialis generique 20mg boite de 8 cialis 10 mg...
  • Pharmacie européenne Visitez notre site web pour acheter cialis Etaient a acheter cialis -–> tinyurl.com/y6y484pd Formulaire medical: pill Prescription requise: Aucune prescription requise (dans notre pharmacie) Disponibilité: In Stock! Note 4,78 / 5 sur la base de 6401 votes d’utilisateurs Prix bas et reductions Pilules bonus et grandes remises sur chaque commande Des pilules bonus et de gros rabais sur chaque commande tadalafil prix belgique cialis vente en ligne acheter cialis 10mg france commander cialis en belgique tadalafil prix en pharmacie commander du cialis en toute securite achat cialis en pharmacie tadalafil 10mg prix cialis livraison 48h cialis 20 mg a vendre difference entre viagra et cialis cialis pharmacie france tadalafil achat ordonnance en ligne pour cialis prix cialis 5mg boite de 84 acheter du tadalafil tadalafil prix belgique tadalafil lilly avis cialis en vente libre en france effet cialis cialis moins cher paris meilleur site pour acheter cialis tadalafil biogaran 20 mg achat acheter cialis en france livraison rapide tadalafil arrow 5mg prix tadalafil mylan 5 mg prix en pharmacie effets secondaires du cialis tadalafil 2 5 mg prix cialis sur internet tadalafil prix belgique tadalafil avis forum tadalafil biogaran 10 mg prix moyen tadalafil 5mg effets secondaires achat de cialis en ligne cialis acheter en france cialis prix maroc tadalafil eg 20 mg prix prix tadalafil pourquoi un homme prend du tadalafil acheter tadalafil 20 mg acheter du cialis en belgique quel est le prix du tadalafil 10 mg cialis le moins cher en pharmacie cialis en vente tadalafil prix cialis 40 mg pas cher tadalafil 2 5 mg avis achat cialis forum achat generique cialis prix cialis 5 mg au maroc cialis 5 mg generique acheter cialis montreal spedra ou cialis comment prendre tadalafil 10mg viagra generique tadalafil cialis original livraison rapide prix cialis maroc dh vente viagra cialis prix generique cialis achat cialis original vente de cialis en belgique cialis effets secondaires prostate cialis en ligne livraison express cialis sur internet cialis meilleur prix prix tadalafil lilly 20 mg prix cialis 20mg quebec tadalafil 5 mg prise quotidienne cialis en vente libre en belgique cialis 40 mg moins cher cialis en ligne livraison 24h cialis achat en ligne en france cialis effet secondaire homme cialis 10mg prix en pharmacie belgique cialis pas cher en pharmacie prix du tadalafil lilly 20 mg cialis 20mg prix en pharmacie tunisie generique tadalafil 20mg prix cialis 20 mg acheter prix cialis 20 mg au maroc acheter vrai cialis ligne comment prendre tadalafil 20 mg quel est le meilleur site pour acheter du cialis tadalafil biogaran 5 mg prix quel est le prix du cialis 20mg en pharmacie tadalafil 10 mg prix acheter cialis paris cialis en ligne quebec achat tadalafil generique tadalafil mylan 5 mg prix tadalafil 5mg prix belgique tadalafil krka prix achat cialis 5mg peut on prendre 40 mg de cialis cialis 100 mg avis tadalafil effets secondaires long terme cialis prix abidjan tadalafil prix tadalafil tunisie prix cialis 5mg prix en pharmacie france cialis generique en ligne vente cialis tunisie acheter cialis professional cialis generique achat cialis 10mg avis acheter cialis pharmacie en ligne tadalafil achat acheter cialis 20 mg pas cher posologie cialis 10 mg cialis vente libre quebec tadalafil 20 mg prix france prix de cialis cialis prix algerie cialis prix pas cher cialis achat belgique quel site fiable pour acheter du cialis achat cialis belgique meilleur site pour acheter du cialis cout cialis tadalafil 10mg combien de temps tadalafil posologie ou acheter du cialis site francais pour acheter cialis qual o melhor cialis ou tadalafila quel est le prix du cialis 20mg en pharmacie qual o melhor cialis ou tadalafila cialis produit naturel tadalafil prix france meilleur site pour acheter cialis ou trouver du viagra ou cialis generique de cialis tadalafil femme achat cialis viagra quand prendre tadalafil 5mg quel site fiable pour acheter du cialis tadalafil 10mg prix cialis en ligne quebec cialis en vente libre en belgique acheter tadalafil teva 5 mg cialis en ligne cialis et diabete type 2 tadalafil 20mg generique tadalafil traitement commander cialis par internet cialis prix tunisie pharmacie en ligne tadalafil viagra ou cialis prix tadalafil 5mg achat prix de tadalafil tadalafil et cancer de la prostate France: Paris, Lyon, Marseille, Toulouse, Bordeaux, Lille, Nice, Nantes, Strasbourg, Rennes, Grenoble, Rouen, Toulon, Montpellier, Douai et Lens, Avignon, Saint-Etienne. Belgique: Anvers – Antwerpen, Louvain – Leuven, Bruges – Brugge, Gand – Gent, Hasselt, Wavre, Mons, Liege, Arlon, Namur, Bruxelles, Limbourg. apixaban prix eliquis apixaban 5 mg prix
  • Author VenusHedden
  • 19 Jul 2024 15:51
Be the first to find out the news!

Advertisement

band
E-parduotuve