FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Žvejų talka prie Bublių tv.

Šį rytą, su bendraminčių būriu, susirinkome ne tik pažvejoti, bet atiduoti duoklę gamtai. Bublių tvenkinyje jau daug metų rengiamos varžybos, telkinys mėgstamas žvejų. Tad nelabai nustebome tvarkydami pakrantę, kad 99proc paliktų šiūkšlių, yra žvejų. Jaukų pokeliai, masalų dežutės ir dar blogesni likučiai, sunkiai įrantis turtas...

Artėjant Prestono ir Drennan taurėms, norėjome, kad žvejus pasitiktų tvarkingos pakrantės akiai ir patogios žvejybai. Malonu, kad prisijungė Feeder Fishing Team ir Fideris klubo kolegos, kiti šių forumų lankytojai, su kuriais buvo malonu susipažinti, kartu pažvejoti. Esant gausiam bendraminčių būriui, darbai vyko greitai ir sklandžiai, dar darašyti reiktų , kad ir greitai :) , juk taip norėjosi greičiau pažvejoti.

 

 Po darbų kibome į jaukų maišymą ir įrangos ruošimą. Aš su klubiečiu Arūnu ir dar Tadu, kaip įprasta, skanėstus ruošėme is Starfish jaukų asortimento.

 

12928315 537151586446635 2131448792769655151 n Small

 

Aš pasirinkau Matrix serija, Arūnas Super Aroma, o Tadas Maximum Gardons. Nesiplečiant į niuansus, visiems trim jaukai sudirbo puikiai, po pirmų startinių šėryklų, jaukinimo taške žuvis stovejo nuolat, o taip pat noriai ir kibo.

Kelios foto iš veiksmo vietos:

 

DSC07511 Small

 

DSC07512 Small

 

DSC07516 Small

 

DSC07515 Small

 

Per trumpą žūklės sesiją, smulkios žuvies pagavom nemažai, kuri po žvejybos iškart keliavo atgal į savo stihiją.

 

DSC07523 Small

 

Žuvytė jau aktyvi, kimba be didelių problemų. Galaskite kabliukus, pasimatysime varžybose :)

Nors diena dar nesibaigė, bet jau dabar drąsiai galiu sakyti, kad ji buvo gera. Susipažinau su naujais bendraminčiais, visi smagiai pažvejojome, o ir gero darbo nemažai padarėme.

Iki greito !

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve