FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Kauno Marios

Vidurio Lietuvoje vandens telkiniai jau senokai išsilaisvino iš ledo gniaužtų, suteikdami laisvę, atsiduoti savo hobiui - žvejybai. Kaip visi žinome, pirmiausiai gyvybė atsiranda mažose upėse, o tik įšilus vandeniui, atgyja ir stovinčio vandens telkiniai.

Turėjau jau ne viena ir ne dvi progas pasidžiaugti pavasarinėmis žvejybomis, kurios pagal metu laiką, sakyčiau visai rezultatyvios buvo. Bet kaip ir kiekvienam žvejui, taip ir man, pakankamai atsižvejojus smulkios žuvies, noris kažko TO , sunkiau sugaunamo, didesnio :)

Informacijos laukiau ir ieškojau interneto tyruose, klausinėjau kolegų, deja, niekur dar nieko nesigirdi...

Šiandien prabudau su dideliu noru žvejoti, bet be jokios idėjos ir plano. Kraunuosi manta, prieš 9h nusiperku gyvų masalų ir išjudu Vilniaus kryptimi, net nežinodamas kur žvejoti...

Ties Rumšiškėmis pasuku, nusprendžiu aplankyti Drasūniškį, ten atvykęs pamatau ojojojjjj vaizdelį :)) Kokia 60 automobilių ir gerokai daugiau žvejų sutūpusių aplink viena nedidelę balą... Iškarto aišku, kad čia tikrai nežvejosiu, vaizdas baisesnis nei čigonų tabore... Apsisku, važiuodamas svarstau ar į Jėzno ežerą ar į Kauno marias. Jiezno ežeras mažai man žinomas, tad nusprendžiu nerizikuoti ir pajudu į marias. Atvykus matosi keli automobiliai, bet aš įsikuriu nuošaliau, kur gamta ir ramybe galėsiu džiaugtis vienas.

 

DSC07508 Small

 

Paskubomis išvykęs, į žūklės vietą atvykstu nieko nepasiruošęs, tad jaukus ruošiu vietoje. Šį karta bandau naują karšinį STARFISH jauką, paragavus jaučiasi saldus skonis, kvapas ir maloniai saldus, šį jauką maišau per pus su Starfish moliu, dadedu saują raudonų džiuvėsių ir truputį gyvų, viskas.

 

20160403 114012 Small

 

Vėjelio jokio, tad pasirenku viena jaukinimo tašką labai toli, apie 70m, kita perpus arčiau. Tolimame taške juntama srovė,kuri 44gr kulką kelis metrus paneša. Jaukinu 10 šėryklų ir kabliukas su masalu skrenda į tašką.

Dviejų minučių bėgyje silpnas viršūnėlės virptelėjimas ir pirma nedidelė kuoja keliauja į krantą.

 

20160403 120923 Small

 

Antras metimas ir ............ Jaučiu rimtą pasipriešinimą, viduje malonus jausmas, kad pagaliau užkibo kažkas TO, ko labai norėjau :) Palengva ir neskubėdamas prie kranto pritraukęs, pamatau įspūdingo dydžio kuoja. Nors labai tikėjau ir norėjau pamatyti karosą :)

Kad lengviau būtų įsivaizduoti, ši žuvytė trumpam papozavo prie šios dienos jauko, pokas 3kg.

 

20160403 110458 Small

 

 

Trumpam pabandau artimą distanciją, be sustojimo kimba mažytės kuojytės, tad greitai šį tašką palieku ramybėje ir gaudau tik tolimame. Tolimame taške procesas vyksta sklandžiai, kas 2-3 min kibimas ir kažkas ant kabliuko keliauja į krantą. O žuvies rūšių šiandien pagauti visokių teko :) Kibo kuojos, papuolė vienas pūgžliukas, du ešeriukai, 5 žiobriai ir 3 plakiai. Stambių kuojų dar pagavau 8- ar 9vnt, o mažų daug daug.

 

20160403 130025 Small

 

20160403 134336 Small

 

DSC07505 Small

 

DSC07504 Small

 

20160403 125242 Small

 

Nors nepagavau TO ko labai norėjau, nei karšio, nei karoso, nei lyno, bet šioms žuvims dar turiu laiko, netruks ateiti laikas ir joms.

Vanduo dar labai labai pamažu šyla, prie kranto tik 6.4 laipsnio.

Vos nepamiršau dar paminėti savo šios dienos draugo, kuris visą žūklės proceso laiką, suko ratus. Matyt negalėjo atsispirti skaniam ir kvapniam jaukui net bebras :)

 

20160403 132153 Small

 

Sieto įmerkęs net nebuvau, tad visa žuvis iškarto nuo kabliuko keliavo namučio.

 

DSC07510 Small

 

Smagiai ir turiningai pusdienis praleistas...

Iki greito !!!

 

 

 

 

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve