FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Pavasarinė žūklė stovinčio vandens telkinyje

Nors gamta  išdaigas krečia, bet žvejys toks sutvėrimas , kuriam nebaisios jokios gamtos negandos :) Pirmas pavasario mėnesis jau įpusėjo, bet šiluma dar nelepina, o už lango sniegas.

Aplankė šiandien avantiūriška mintis, kad reiktų pamėginti pažvejoti netoli namų esančiame karjeriuke. Daug nesiruošiau, daug ir nesitikėjau, visdėlto stovintis vanduo, dar žiemos rėžime.

Atvykus į vietą, akiai gamta tikrai graži.

 

DSC07397 Small

 

Žvejybai pasiruošiau pačius jautriausiu įrankius, t.y 3m pickeriuką, su pačia jautriausia viršūnėle. Amunicijos minimum, tad pasiruošimas ilgai netruko.

 

DSC07405 Small

 

Smalsumo vedinas pažiūriu vandens temperatūrą, vandenyje ir dar ne pavasaris :)

 

DSC07441 Small

 

Vieta žinoma, čia žvejoju ne pirmą kartą, tad žinau kokiu atstumo ir ko dugne ieškoti. Pasirenku žūklės vietą, išėjimą iš duobės.

Dvi šėryklėles paskleidžiu vandens paviršiuje, kad leisdamosios jauko dėtalės padarytų "stulpą", kitas tris šėryklėles su jauku ir uodo trūklio lervomis paguldau į tašką.

 

DSC07414 Small

 

Pavadėlis 0.08 kabliukas Owner chinta 16nr. Masalui viena "pinkutė" su viena uodo trūklio lerva. Metimas, meškere padedu ir užsiimu pašaliniais darbais, nieko nesitikėdamas. Minučių dviejų bėgyje, užmetu akį į meškerę ir pamatau kaip viršūnėlė lankstoma užkibusios žuvies.

Pirmoji kuoja keliauja į krantą :

 

DSC07433 Small

 

Ši žuvytė nuteikė laibai optimistiškai, atsirado viltis, kad žvejyba bus sėkminga. Mano nustebimui, kibimų ilgai nereikdavo laukti, buvo žūklės atkarpos, kad po užmetimo, 10sek bėgyje kibimas. Kibimai labai labai atsargūs, net jautriausia viršūnėlė vos vos suvirpa.  Be didelių pertraukų, procesas vyksta.

 

DSC07422 Small

 

DSC07418 Small

 

DSC07438 Small

 

Kuojos kibti nenustojo, bet aš atsižvejojęs ir pasidžiaugęs smagia pavasarine žūkle,stovinčio vandens sezono atidarymu, kraunuosi mantą ir su gera nuotaika judu link namų.

Jaukui naudojau labai skurdų variantą, tai 50% VDE Secret +50% žemių, pyliau sausų aštrių prieskonių kvapo, į jauką dėjau uodo trūklio lervas. Šis variantas sudirbo be priekaištų.

 

DSC07407 Small

 

Šį kartą tiek ir iki greito !

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve