FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Pavasarinė - pažintinė žvejyba

Aplinkybėms taip susikloščius, sutariam su kolegomis iš feederfishing puslapio, Arunas345 ir NerijusKL, šiandien pažvejoti ir susipažinti ant Minijos kranto.

Nerijus į įvykio vietą atvyksta ankščiausiai, dar su tamsa, užma vietą, už ka esam labai dėkingi.

O aš su Arūnu prisijungiam jau išaušus.

Visa kelionės atstumą, automobilyje temperatūros daviklis rodė -4, bet ant kranto nesijautė jokio šalčio, aušo gražus, be vėjėlio rytas. Visi trys kimbam į darbus, kas jaukus maišo, kas amuniciją ruošia, o Nerijus kimba į kartoninę dėžę, kurioje supakuota naujutėlaitė platforma. Pirma žvejyba nuo platformos ir dar naujutėlės.

 

DSC07395 Small

 

Man rankos turbūt labiausiai "niežti", paskubomis pasiruošęs, pirmas pradedu žvejybą. Pirmi metimai ir iškart kibimai seka, kurių realizuoti nepavyksta. Pakeitus kabliuką su pavadėliu, reikalai pasitaiso, į krantą keliauja nuo mažų iki vidutinų plakių ir kuojų. Prisijungia kolegos,kuriems žuvytės pradeda kibti ir iš pirmų metimų.

Nerijui dviguba šventė, pirma žvejyba nuo platformos ir netrukus pirmas vėžys ant kabliuko :))

 

DSC07379 Small

 

 

Nors visi trys susitikom pirmą kartą, bet žvejojant atmosfera, linksma ir draugiška, kaip senoj bičiulių kompanijoje. O ir procesas vyksta sportiniu rėžimu. Smulki ir vidutinė žuvytė aktyvi ir kimba noriai.

Arūnas "v diele" :)

 

DSC07386 Small

 

Vanduo aukštokas, srovė stipri. Gaudėm 60-90gr šėryklėlėmis, asmeniškai naudojau savo gamybos jauką, kuris tikrai nudžiugino. Dirbo visi turimi masalai, bet geriausiai baltos musės lervos, bent jau man.

Bičiuliškai bebendraujant, nuolat turint veiksmo, net nepajutom kaip atėjo pietų laikas.  Pažvejojau ir atsižvejojau pakankamai, tad 13.30 pakuojuosiu...

Laimikio foto :

 

DSC07392 Small

 

Foto prisiminimui su naujais draugais - kolegomis :

 DSC07390 Small

 

Ačiū Nerijui su Arūnu už kompaniją ir gerą kaiką, ir iki greito !!!

 

 

Sužinokite naujienas pirmi!

Reklama

band
E-parduotuve