FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Minijos Upė - Balandį

2018 04 08d rytas prasideda itin nemaloniai, kas sugadina nuotaiką ne vienai valandai, nors kaip vėliau laikas parodė, rytas ir visa diena, buvo fantastiška.

Stipriai susivėline, bet dar su tamsa išjudame Šilutės kryptimi, dar nežinodami Su Renatu kur žvejosime...

Turim informacijos apie Aukštumalę, apie Mingės kaimą... Bet atvykus , kaip senokai prašvitę, apie vietų gavimą net minčių nelieka. Pamatę kiek prie Aukštumalės mašinų, nes neužsukame pasidairyti, suprasdami situaciją, nesukam ir į Mingės kaimą. Pravažiuojam Sakučius ir dar gerokai aukščiau, pasirenkam žūklės vietą. Malonu, kad atvykus kelių kilometrų ruože nei vieno žmogaus. Graži gamta, puiki vieta, tad negaišdami per kelis kartus nešam amuniciją, kupini vilčių pradedam žūklę.

 

20180408 121019

 

Su Renatu pasirenkam skirtingas taktikas, jis gaudo neaktyviu saldziu jauku, pas mane aktyvus neutralus. Kokio laimikio tikėtis galime, sunku pasakyti, bet tinka viskas :)

Po antro metimo pagaunu stambų plakį, kuris suteikia vilčių gerai žvejybai, bet po šios žuvies, 30min nei vienas nei vienos žuvies... Kesdami distancijas, gaudydami skirtingose distancijose, įšeriam taškus ir procecas vyksta kur kas stabiliau. 

Renatas per trumpą laiką pagauna tikrą "batoną" - kuoja nemažesnia nei pusė kilogramo, netrukus kelių šimtų gramų karšiukas. Pas mane plakiai stambūs, viena kita kuoja.

 

20180408 130512

 

Prabėgus kelioms h žvejybos, pas Renatą taške visiškai dingsta kibimai, ko pasekoje keičia distanciją, ateina pas mane į tolimą... Antru metimu Salmo Tournament meškerykotis rodo, kad kitam gale rimtas ir solidus priešininkas. Po trumpos kovos, jis graibšte.

Šou prasidėda, trečias metimas, vėl solidus karšis :

 

20180408 130437

 

Ketvirtas metimas - karšis, penktas metimas - karšis... Kaip vėliau pasvėrėm, 2.7kg 1.8kg 1.7kg 1.6kg 1kg ir mažesni...Per visą žūkle turėdamas daug noro ir vlčių sugauti didelį karšį, vis jo tikiuosi, deja, taip ir lieku tik su plakiais...

 

20180408 144318

 

Diena saulėta ir šilta, visiškoj ramybėje ir gražioje gamtoje su geru bičiuliu, kas gali būti geriau... Taip mūsų pusdienis prabėga labai greitai, apie 14h pradedam rinktis daigtus, žuvies daug pagauta, kirminas numašintas :)

Renato laimikis - sunkiai įsivaizduojamas, bendras žuvies kiekis tiesiog įspūdingas. 

 

20180408 144632

 

20180408 144658

 

Neaktyvus ir sunkus, saldus jaukas, daug kukuruzo, karpytu muses lervų, Renatui davė gražų laikikį ! Puiki sezono pradžia, žūklė kuri įsimins ilgam abiems...

 

20180408 144346

 

Dėl didžiulio laiko trūkumo, šį kartą taip trumpai ir iki susitikimų prie vandens !!!

 

Новост и Форума

    • Vandens telkiniai aplink Kauną
    • Sveiki kolegos ir kablio draugai. Laiko kaip ir pas visus ne per daugiausiai, daugelis pastebėjote, kad esu atitrūkes nuo žūklės, bet kad ir kaip bučiau užsiemes noras žūklauti bežiūrint į kolegų foto ir video vis gi nugalėjo. Didelio noro vedamas bet tuo pačiu ir spaudžiamas laiko kurio negaliu skirti visos dienos žuklei, pasirinkau kauniečiams iki gyvo kaulo pažystama Nevežio upe. Atgarsiai tiek iš kolegų tiek iš medijos apie šia upe šių metu laiku visai neblogi todėl nusprendžiau pagaląsti kabliukus ir prisiminti vasaros dienas begaudant žuvį. Važiuodamas ir visai nesitikėdamas gauti vietos aikštelėje, nustembu, kadangi kaip Aivaras man pritartu pati geriausia vieta laisva atrodytu kaip man palikta, bet tuo pačiu kyla ir mintys ar ne be reikalo čia niekas nesėdi, sėdinčiu pasiklausinėjas kas ir kaip gaunu ne labai geros info (kimba, bet labai silpnai) tuo pačiu pažiūrėjas ka ir kaip kolektyvas daro suprantu, kad kitaip būti ir negali (kabliai, valas , pavadeliai) karpiniai -chebra laukia su tradiciniu požiūriu " jai kimba-tai kimba ", tipo suprask nekibadienis . Pradedu mums visiems tradiciškai, taško paieška-pajaukinimas-gaudom, viskas sportiniame režime, ilgai laukti nereikėjo pradžiai standartines delninukės, pagaudžius prasidėjo ekperimentai kaip pagauti didesnių gražesnių, o tuo pačiu gal ir puskaršį kokį išeitu pasikinkyti. Mano džiaugsmui visi mano eksperimentai man pavyko ir išsididinau, stabilizavau tašką ir keleta taip vadinamų puskaršių teko ištraukti . Tik mano nelaimei mano kaimynai su kekvienu metimu vis artėjo ir artėjo prie mano taško, pasekoje teko padiskutuoti, kadangi ne tik, kad tašką ištaškė, bet ir nepaliko galimybės man pačiam jame gaudyti, bet mės žmonės paprasti daviau masalų pašaro ir viskas vėl stojosi viskas į savas vietas. Žuklė paliko labai gerus įspūdžius, kadangi su "Picer" tipo meškere traukti žiemojimui besiruošiančias kuojas, malonumas neapsakomas. Nei žvyno kolektyvas !!! [attachment] [attachment] [attachment]
    • Author Arnas
    • 12 Нояб 2018 22:09
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve