FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Velykinis Nevėžis

Šventinis rytas prasidėjo, kaip ir pridera, nuo bažnyčios ir pasiruošimo šventiniam stalui.

Reiktų paminėti, kad minčių apie žvejybą nebuvo :) Po šeimyninių pietų, gulinėjant ir žiūrint tv, kilo mintis, kad reiktų kažkur trumpam pažvejoti. Antra pusė mano idėjai neprieštaravo. Pasiruošimas  bėgomis.

O noras žvejybai užplūdo turbūt neatsitiktinai, nes laukiau su nekantrumu, kuo greičiau pradėti naujų jaukų bandymus. Pasirenku šį variantą :

 

DSC07453 Small

 

Nežinodamas kokia situacija Nevėžyje, maišau jauko kg ir pusę kg molio, taip paskurdindamas jauką. Jaukas turi stiprų prieskonių kvapą, frakcija smulki su trupučiu vidutinės frakcijos.

Važiuodamas į vietą, galvojau žvejų nebus, juk šventinė šeimos diena, bet klydau, pasirodo tokių kaip aš, apstu :) Kur planavau pažvejoti, stovi kelios auto, o aš labai nemėgstu žvejoti petis į petį, tad pajudu į kitą vietą.

Randu vietą kur kaip tik vienam žvejui, vieta nieko gero nežada, Nevėžio tiesioji.

 

DSC07454 Small

 

Daiktus teko per pora kartų nemažą atstumą temptis, bet tokia ramybės kaina :) Pasiruošimas neužtruko, po 13h pradedu žvejybą. Jaukinu 6 šėryklėlėm, jaukas su trupučiu pinkų. Reiktų dar paminėti, kad į jauką su moliu, įdėjau tik saujelę raudonų džiuvėsių, daugiau jokių priedų.

Pirmi kibimai ilgai netrukus prasidėjo, bet pradžioje tarp kibimų tarpai, reik išlaukti.

 

DSC07456 Small

 

DSC07467 Small

 

Po truputį įsivažiuoju, po valandos laiko kibimas kiekvienu metimu. Kimba išskirtinai stambios kuojos, per visą žvejybą pagavau tris ar keturias smulkesnes kuojytes.

 

DSC07470 Small

 

Iš masalų turėjau pinkų, spalvotų dzykų ir uodo trūklio lervų.  Pirmas dvi žuvytes suviliojau uodo trūklio lervomis, paskui kibo ant raudonų pinkų, o kibimui įsivažiavus, gaudžiau dviem raudonais dzykais. Kitas spalvas ignoravo visiškai.

 

DSC07471 Small

 

Vykstant procesui, už nugaros prisirenka žiūrovų, kas mane nelabai džiugina... Nugirstu kalbas, kad ryt ryte jau su tamsa atvažiuos šią vietą užsiimti :))Šiemet šioje vietoje jau ne pirmą kartą ir ji visada tuščia :)

Apie 17h traukiu sietą į krantą ir žiūrim ką turim :)

 

DSC07478 Small

 

Laimikį įamžinu į foto kadrą ir visa žuvytė atgal į savo stichiją.

Pagal savo laimikį Strafish jaukui rašau 10, kurio dėka, ši diena dar labiau šventinė tapo. Buvo minčių apie Miniją rytoj, bet po šios žvejybos, jau nematau reikalo, galvosim rytojui kažką kitą :)

Iki greito !

 

 

Новост и Форума

  • Šėryklos
  • Quote: ar yra naudojanciu dideles startioni jaukiniimo seryklas? ar sunku tokia serykla mesti didesni atstuma? kaip suprantu pagrinde jos skirtos tik stovintiems vandens telkiniams ? kiek vidutiniskai gali sverti prikimsta biraus jauko ? Naudojanciu tikrai yra. Toliau kaip 60m, tikrai sunku toliau uzmesti. Jei dar toliau reikia, tik small ar medium spomba pades. Tokios seryklos tik stovinciam vandeniui, jei jaukinama jauku, grudinem kulturom, galima ir upeje serti. Startinio jaukinimo seryklu, yra ivairiu dydziu, tad svers 80-120gr serykla su jauku.
  • Author rimas
  • 25 мая 2020 16:34
  • Šėryklos
  • ar yra naudojanciu dideles startioni jaukiniimo seryklas? ar sunku tokia serykla mesti didesni atstuma? kaip suprantu pagrinde jos skirtos tik stovintiems vandens telkiniams ? kiek vidutiniskai gali sverti prikimsta biraus jauko ?
  • Author Moonwalker
  • 21 мая 2020 15:15
  • B lygos cempionatas 2020m
  • Quote: Sveiki Kolegos. Dėl atšaukto LT čempionato turbūt žinote. Susidėjo daug niuansų, priimant tokį sprendimą. Dėl esamos situacijos, palikta teisė atskiroms savivaldybėms spręsti, ar išduoti leidimus, rengti viešus renginius. Dvi savivaldybės jau dabar atsisakė išduoti leidimus, varžyboms. Mastant apie visą sezoną, gali būti taip, kad dėl leidimų negavimo, neįvyks visi etapai, ko pasekoje nebus galutinio reitingo... Tikimybė išlieka, kad padaugėjus susirgimų skaičiui, bet kada gali būti įvesti apribojimai. Tad sudėjus visus pliusus ir minusus, ir juos pasvėrus. B lygos varžybos 2020m taip pat neįvyks. Bet tai nereiškia, kad neturėsite kur pasivaržyti, bus oficialių ir uždarų varžybų, kurias organizuos įvairūs klubai. Šį šeštadienį, draugiškos, uždaros , klubo Feedefishing varžybeles. Iskaitine zuvis tik auksle. Jei kas pasiilgote ir norite varzybu, parasykite man, galim priimti kelis žmones. Liūdna, be abejo, bet suprantama..tikėjausi šiemet save išbandyt, bet..bus gražaus laiko pasiruošimui kitiems metams ir tikiuosi tada susitiksim :)
  • Author Taute
  • 20 мая 2020 08:37
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve