FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Velykinis Nevėžis

Šventinis rytas prasidėjo, kaip ir pridera, nuo bažnyčios ir pasiruošimo šventiniam stalui.

Reiktų paminėti, kad minčių apie žvejybą nebuvo :) Po šeimyninių pietų, gulinėjant ir žiūrint tv, kilo mintis, kad reiktų kažkur trumpam pažvejoti. Antra pusė mano idėjai neprieštaravo. Pasiruošimas  bėgomis.

O noras žvejybai užplūdo turbūt neatsitiktinai, nes laukiau su nekantrumu, kuo greičiau pradėti naujų jaukų bandymus. Pasirenku šį variantą :

 

DSC07453 Small

 

Nežinodamas kokia situacija Nevėžyje, maišau jauko kg ir pusę kg molio, taip paskurdindamas jauką. Jaukas turi stiprų prieskonių kvapą, frakcija smulki su trupučiu vidutinės frakcijos.

Važiuodamas į vietą, galvojau žvejų nebus, juk šventinė šeimos diena, bet klydau, pasirodo tokių kaip aš, apstu :) Kur planavau pažvejoti, stovi kelios auto, o aš labai nemėgstu žvejoti petis į petį, tad pajudu į kitą vietą.

Randu vietą kur kaip tik vienam žvejui, vieta nieko gero nežada, Nevėžio tiesioji.

 

DSC07454 Small

 

Daiktus teko per pora kartų nemažą atstumą temptis, bet tokia ramybės kaina :) Pasiruošimas neužtruko, po 13h pradedu žvejybą. Jaukinu 6 šėryklėlėm, jaukas su trupučiu pinkų. Reiktų dar paminėti, kad į jauką su moliu, įdėjau tik saujelę raudonų džiuvėsių, daugiau jokių priedų.

Pirmi kibimai ilgai netrukus prasidėjo, bet pradžioje tarp kibimų tarpai, reik išlaukti.

 

DSC07456 Small

 

DSC07467 Small

 

Po truputį įsivažiuoju, po valandos laiko kibimas kiekvienu metimu. Kimba išskirtinai stambios kuojos, per visą žvejybą pagavau tris ar keturias smulkesnes kuojytes.

 

DSC07470 Small

 

Iš masalų turėjau pinkų, spalvotų dzykų ir uodo trūklio lervų.  Pirmas dvi žuvytes suviliojau uodo trūklio lervomis, paskui kibo ant raudonų pinkų, o kibimui įsivažiavus, gaudžiau dviem raudonais dzykais. Kitas spalvas ignoravo visiškai.

 

DSC07471 Small

 

Vykstant procesui, už nugaros prisirenka žiūrovų, kas mane nelabai džiugina... Nugirstu kalbas, kad ryt ryte jau su tamsa atvažiuos šią vietą užsiimti :))Šiemet šioje vietoje jau ne pirmą kartą ir ji visada tuščia :)

Apie 17h traukiu sietą į krantą ir žiūrim ką turim :)

 

DSC07478 Small

 

Laimikį įamžinu į foto kadrą ir visa žuvytė atgal į savo stichiją.

Pagal savo laimikį Strafish jaukui rašau 10, kurio dėka, ši diena dar labiau šventinė tapo. Buvo minčių apie Miniją rytoj, bet po šios žvejybos, jau nematau reikalo, galvosim rytojui kažką kitą :)

Iki greito !

 

 

Новост и Форума

    • Ritė Feeder'iui
    • Quote: turiu 420 ir 520. sukas labai smagiai, valą kloja irgi gražiai. kas man labai patinka jose, kad labai lengvai nusiima bugnelis, turi dvi rankenas ir teisingas klipsas. kaip ir minėjo, jos labiau pritaikytos žvejot stovinčiuose telkiniuose. dar pasiemiau magnitude 420 žiūrėsiu kaip jinai sukas :) pamirsau parasyt kad yra po 2 klipsas ant bugnelio,magnitude turiu 520 ir liuks rite vala irgi kloja graziai ;)
    • Author rolkinas89
    • 02 апр 2020 16:14
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve