FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 16 янв 2020 14:04 #12258

  • Gipsas
  • Gipsas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 13
  • Thank you received: 6
Ačiū už atsakymą, FD apginkluosiu 90-uką.
Okuma pasirodė labai jau "agromna" :)
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 28 янв 2020 11:31 #12287

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Paaiškinkit man neišmanėliui, kaip yra su tai sietais jauko pertrynimui..na sumaišai jauką ir pertrini per sietą atskirdamas stambią frakciją, kurios nenaudosi. Tiek man aišku..bet kada naudot 2 mm, 3 mm, 4 mm ar net 7 mm sietą?
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 28 янв 2020 19:53 #12288

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
Taute wrote:
Paaiškinkit man neišmanėliui, kaip yra su tai sietais jauko pertrynimui..na sumaišai jauką ir pertrini per sietą atskirdamas stambią frakciją, kurios nenaudosi. Tiek man aišku..bet kada naudot 2 mm, 3 mm, 4 mm ar net 7 mm sietą?
viskas priklauso kokios tau frakcijos reikia
Last Edit: 28 янв 2020 19:54 by rolkinas89.
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 28 янв 2020 20:06 #12289

  • Xolerikas
  • Xolerikas's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 8
  • Thank you received: 1
Tai turbūt žmogus ir nori išsiaiškinti, kada kokia frakcija reikalinga.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Taute

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 29 янв 2020 09:32 #12292

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Kada gaudai smulkia zuvi ar neaktyvia, tai naudoji kuo smulkesni sieta 2-3mm tam kad nepersotintum jos. O vasara kai aktyvi zuvis ir jos daug, tai sijoji per stambesni sieta 4-5 ir t.t. tam kad pasalintum didesnius kasnius. O sumaises sijoji tam kad pasare nebutu gumulu ir pasidarytu vienodas ir purus.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Taute

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 29 янв 2020 10:07 #12293

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Darius.L wrote:
Kada gaudai smulkia zuvi ar neaktyvia, tai naudoji kuo smulkesni sieta 2-3mm tam kad nepersotintum jos. O vasara kai aktyvi zuvis ir jos daug, tai sijoji per stambesni sieta 4-5 ir t.t. tam kad pasalintum didesnius kasnius. O sumaises sijoji tam kad pasare nebutu gumulu ir pasidarytu vienodas ir purus.

Na va, dabar tikrai aiškiau, ačiū :)
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 29 янв 2020 10:14 #12294

  • rimas
  • rimas's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 3265
  • Thank you received: 1935
Taute wrote:
Paaiškinkit man neišmanėliui, kaip yra su tai sietais jauko pertrynimui..na sumaišai jauką ir pertrini per sietą atskirdamas stambią frakciją, kurios nenaudosi. Tiek man aišku..bet kada naudot 2 mm, 3 mm, 4 mm ar net 7 mm sietą?

Frakcija atskirti reikia kaip jaukas sausas, pagrindine sieto funkcija, kad jaukas prisisotintu oro ir buti visos daleles atskiros, o nesulilusios i viena gumula. Kad butu paprasciau, ziema - kaip saltas vanduo, sausa jauka sijoji per 2mm, kaip siltas vanduo, sijoji per 4mm.
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Taute

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 29 янв 2020 13:13 #12295

  • Moonwalker
  • Moonwalker's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 131
  • Thank you received: 4
Sveiki, o kokią galvą rinktis jaukui maišyti, kokie atsiliepimai apie rolfmeta galvą ?
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 29 янв 2020 16:20 #12296

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Geras daiktas rolfmeta
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 08 фев 2020 12:11 #12349

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Ar naudojat kas, gaudantys pintukais? Vertas kainos?
Attachments:
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 22 март 2020 22:53 #12533

  • Ramaska
  • Ramaska's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 3
Sveiki, esu gan naujas feederio zvejyboj, pradedu antra sezona, pirmasis buvo susipazinimas su zvejybos budu ir t.t. Dabar noreciau atsinaujint ir isigyt naujos irangos. Dazniausiai zvejoju stovinciam vandeny, bet po truputi pradedu ir upese (minija ir visa kintu puse) galvoju apie feeder concept distant 100 plius feeder concept pillot 7 rite. Ar labai i lankas butu toks pasirinkimas ir gal jus kazka galetumet pasiulyt. Noretus universalaus irankio tiek stovinciam vandeniui tiek upei. Dekui
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 22 март 2020 23:11 #12534

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Volzhanka balista 90g geras kotas. Feederfishing.lt pardej yra. Daugiau upei, bet tinka ir stovinciam.
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 23 март 2020 09:16 #12535

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Feeder concept distance 100 realiai yra šluotkotis su žiedeliais, su kuriuo gali mėtyt ir 150 gr + šįryklas . Siūlyčiau geriau imt volzhanka, jeigu nori, kad žvejyba teiktų ir malonumą.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: rimas

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 23 март 2020 12:26 #12536

  • Ramaska
  • Ramaska's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 3
Supratau, aciu uz pararimus, o kokiu dar kotu pasiulytumet iki 100e ir kokia rite su juo reiktu derint tarkim iki 50e? Dar klausimas del volzhankos 90 ar jo sociai uztenka didelei srovei gaudyt tarkim su 4 unciju svinu?
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 25 март 2020 16:38 #12545

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Jei balista 90 tai laisvai 4uncijos. Jei optima, tai biski sunkiau.
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 25 март 2020 16:39 #12546

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Nors jei tik svina, tai ir su 90 optima gai
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 21 апр 2020 22:23 #12569

  • Moonwalker
  • Moonwalker's Avatar
  • OFFLINE
  • Patyres žvejys
  • Posts: 131
  • Thank you received: 4
Ar yra naudojanciu karuti platformai ir kitoms smutkes transportuoti i zuklaviete? Koki pasirinkti? Gal turite foto? Kaip tie dvieju ratu preston , map? Verti demesio? Ar jie tik plentu vazinet..
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 22 апр 2020 10:28 #12570

  • Raimis123
  • Raimis123's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 30
  • Thank you received: 6
kaip ir statybose - dvieju ratu yra patys geriausi. vieno rato nestabilus, 4 - sunkus ir nemobilus. geriausia matuoti pagal savo platforma, jei ji laiosi stabiliai ar yra skirta grynai siai platformai tada labai liux.
zinoti nesveika, daug sveikiau manyti.
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 02 июнь 2020 12:52 #12624

Sveiki. Esu naujokas feeder zvejyboje. Savaitgali turejau pirma zvejyba. Manaiu zinau daug bet oraktikoje pritaikyti nesiseke. Kilo du pagrindiniai klausimai
1. Kaip isvengti smulkios zuvies. Mano atveju plakiu. Zvejyba pradejau 5val ryto baigiau 11:30 ir vien plakiai. Gal yra kokiu gudrybiu. Ar tiesiov ignoruoti ju patampimus ir laukti dideles zuvies.
2. kada pakirsti ir traukti zuvi i kranta. Mao atveju patampimu buvo begale bet tinkamai pakirsi nepavykdavo.
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 02 июнь 2020 15:20 #12625

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Liuuutass wrote:
Sveiki. Esu naujokas feeder zvejyboje. Savaitgali turejau pirma zvejyba. Manaiu zinau daug bet oraktikoje pritaikyti nesiseke. Kilo du pagrindiniai klausimai
1. Kaip isvengti smulkios zuvies. Mano atveju plakiu. Zvejyba pradejau 5val ryto baigiau 11:30 ir vien plakiai. Gal yra kokiu gudrybiu. Ar tiesiov ignoruoti ju patampimus ir laukti dideles zuvies.
2. kada pakirsti ir traukti zuvi i kranta. Mao atveju patampimu buvo begale bet tinkamai pakirsi nepavykdavo.

Labas. Na čia tikrai yra labai patyrusių žvejų, kurie manau tau duos tikrai gerų patarimų, pas mane praktikos lyginant su šios grupės grandais mažokai, bet pasidalinsiu tuo, kaip pats tokiais atvejais elgiuosi:
1) Stengdamasis išvengti smulkmės, bandau į tašką paduoti daugiau stambesnių jauko priedų (priklausomai nuo to, ką gaudau ir ko turiu su savimi): pvz. kukurūzų, šutintų žirnių (tinka labai gaudant karšius), arba gyvulinės kilmės priedų (stambiai karpytų sliekų). Mano tikslas, kad į tašką maitintis ateitų stambi žuvis, ji turi išbaidyt smulkmę. Stambiai žuviai reikia stambesnės frakcijos, kad pasisotintų, tai būtent tam ir padeda jauko priedai. Gali kelias šėryklas paleist vien su kukurūzu kokiu ar žirniais, be jauko, smulkmė turėtų pasttraukt..Aišku, yra variantas, kad aplink apskritai nesisukioja stambi žuvis, tai tada jau smulkmės su priedais gal ir atsikratysi, bet dėl to didelės žuvys kibti nepradės...
2) Dėl pakirtimo po patempimų - manau per ilgas pavadėlis, todėl nematai tiksliai, kada žuvis užkimba. Aš paprastai turiu susiraišiojęs pavadėlių nuo 1 metro, ir taip pradedu žvejot. jeigu kibimai dažni (kibimo laukt reikia 1-2 min), bet žuvis nepasikerta, po truputį pradedu trumpint pavadį.. vėlgi, jeigu tave puolė smulkmė, o kabliukas, nžn, koks tarkim Nr. 6, tai vėlgi - ryškiai per didelis kablys, daug bus nerealizuotų kibimų. Žiūrėk kiek dedi masalo ant kablio - pvz., jeigu dedi kokias 5 musės lervas, tai mažink po truputį (ki 4, tada 3), žiūrėk ar kibimai tokie patys dažni.. klaidinga manyti, kad ant didelio masalo kibs didelė žuvis. trofėjiniai karšiai kartais kimba ant vieno matylio. Jei daug visko priveri ant kablio, tai ta smulkmė tau ir tampo "slieką už uodegos" :)
+
O šiaip eksperimentuok su pavadėlių ilgiais, kabliukų dydžiu ir jauko priedais. jei vietą išsirinkai tinkamą ir į ją ateina didelė žuvis, tai ir kibimai bus užtikrinti, o ne "timpt timpt", kaip daro plakiokai ;) Sėkmės :)
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 02 июнь 2020 15:39 #12626

Kabliuka naudojau 10 dydzio. Pavadelis 50-40 cm po to pasiilginau iki 80cm deeper start parode kad yra daug ivairios zuvies. Rode kad ir didelios yra. Bandziau ang kukuruzo, muses lervos, slieko, net naktini sumoviau bet ir ta prarijo llakiukas :D jauka turejau smulku tamsios spalvos i ji dejau kukuruzu, muses lervu, dziuveseliu, o jauka ruosiau vandenyje praskiestu karpiniu aromix.
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 02 июнь 2020 15:54 #12627

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Liuuutass wrote:
Kabliuka naudojau 10 dydzio. Pavadelis 50-40 cm po to pasiilginau iki 80cm deeper start parode kad yra daug ivairios zuvies. Rode kad ir didelios yra. Bandziau ang kukuruzo, muses lervos, slieko, net naktini sumoviau bet ir ta prarijo llakiukas :D jauka turejau smulku tamsios spalvos i ji dejau kukuruzu, muses lervu, dziuveseliu, o jauka ruosiau vandenyje praskiestu karpiniu aromix.

O kam ilginai pavadėlį, ar kibimų nebuvo? :) Nes aš tai atvirkščiai - jei pradeda tampyt minutei nepraėjus ir nepasikerta, tai trumpinu. Paskutinėj mano žvejyboj deeper parodė smulkmės nemažai ir kažką stambesnio..na panašiai ir buvo: smulkmės (plakiai, kuojos, ešeriai) kiek nori, kibimas kas 1 min, o va rimtą ir turėjau tik vieną, ir tas nerealizuotas, - į lelijas, esančias tolokai nuo kranto, įnešė ir po nepilnų 5 min kova baigės... bet jau kai kibo, aišku buvo, kad ne smulkmė - lenkė viršūnėlę kaip priklauso, o ne stukseno :lol:
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 02 июнь 2020 16:46 #12628

Na kaip sakiau esu naujokas :) na man vos nusileisdavo serykla iskart prasisesavo patampimai. Tai pamaniau gal masalas tiek ta smulkme vilioja. O kadangi trumpas pavadelis tai ir ta kabliuka tampo ta smulme. O tai visdelto ka rekomenduotumete daryti ? Ignoruoti tuos patampimus ir permetinejant laukti kol kaskas rimtesnio pakibs?
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 02 июнь 2020 17:05 #12629

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Liuuutass wrote:
Na kaip sakiau esu naujokas :) na man vos nusileisdavo serykla iskart prasisesavo patampimai. Tai pamaniau gal masalas tiek ta smulkme vilioja. O kadangi trumpas pavadelis tai ir ta kabliuka tampo ta smulme. O tai visdelto ka rekomenduotumete daryti ? Ignoruoti tuos patampimus ir permetinejant laukti kol kaskas rimtesnio pakibs?

Aš po patampymo, jei nerealizuotas kibimas, bent po minutės permetu, nes masalas vistiek jau būna aptampytas..sakau, mano patarimas vienas: jeigu tikrai yra stambios žuvies, tai bandyt ją prisišaukt stambesne frakcija. Nes gali ir 2, ir 3, ir 5 patampymus pralaukt, jeigų jų tiek bus - "nučiulps" masalą nuo kablio ir tiek, didesnės žuvies nesulauksi. Visai kitaip, jei gaudai su kokia minkšta pelete - jos tikrai nenutampys, gali baksėt kiek nori, tada gali laukt.. O ilgas pavadėlis, ypatingai jei gaudai srovėje, tai dar labiau "liūliuoja srovėje" ir traukia smulkmę ;)
The administrator has disabled public write access.

Tema pradedantiesiems - naujokams feederyje 04 июнь 2020 08:01 #12630

Gal dar kas kokiu minciu turyte?
The administrator has disabled public write access.