FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Пожалуйста, введите адрес электронной почты, указанный в параметрах вашей учётной записи. На этот адрес будет отправлено письмо, содержащее ваш Логин.

Новост и Форума

  • Dugno skanavimas svareliu
  • Quote: Sveiki, norėčiau išgirsti į ką reikėtų atsižvelgti skanuojant dugną svareliu.. Perkritimai, duobelės, dugno anomalijos ir kaip jas suprasti, kokį svareli naudoti upėje ar ežere, kaip dirba viršūnėle, ko reik su svareliu skanuojant rasti perspektyvia vieta žūklei. Kaip suprasti kiek gramų svarelis skęsta ir koks svoris tinkamas.Dekui už mintis :) Oho..na čia ir uždavėt klausimą, į kurį atsakyti žodžiais praktiškai yra neįmanoma, o reikėtų, bent jau, pasižiūrėti keletą video. Kaip ir pats atsakėt į savo klausimą: reikia surasti parandę ("brovkę"), dugno anomalijas (kriauklės, smėlio lopinėlis dumblyne, akmenuotas dugnas...). Gylio perkritimai aktualūs stovinčiam vandenyje, kur gali būti, kad nerasi brovkės ir reiks prisirišt prie kaž ko kito.. atitinkamai rinktis žvejybos vietą. Aš paprastai skaičiuoju taip, kad 70-100 gr skanavimo svarelis skęsta 1 m/s. Klausimas, ar to labai reikia? Juk esmė susirasti gylio perkritimus, o tą darai skaičiuodamas, koks skirtumas - ten 4 metrai, ar 5 metrai... tai svarbu (gylis) nebent dėl to, kad skanuojant dugną ir radus tinkamą vietą, tam kad joje užsiklipsuoti (čia kalbu tik apie tai, kad tavo šėrykla atsidurtų tame taške, kur nori, nekalbu apie patį taško pasirinkimą), turėsi atlaisvinti valo (pavyzdžiui, svareliu randi vietą, kur nori žvejoti, tai dėdamas klipsą skaičiuoji taip: gylis (metrais) + 20 porc. valo >>> su šėrykla pakliūsi ten, kur dabar tavo svarelis. Šiaip čia labai labai plati tema, reikia žiūrėti bent jau video..
  • Author Taute
  • 22 янв 2021 11:15
  • Dugno skanavimas svareliu
  • Sveiki, norėčiau išgirsti į ką reikėtų atsižvelgti skanuojant dugną svareliu.. Perkritimai, duobelės, dugno anomalijos ir kaip jas suprasti, kokį svareli naudoti upėje ar ežere, kaip dirba viršūnėle, ko reik su svareliu skanuojant rasti perspektyvia vieta žūklei. Kaip suprasti kiek gramų svarelis skęsta ir koks svoris tinkamas.Dekui už mintis :)
  • Author Tuta123
  • 19 янв 2021 11:22
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve