FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest

Pasaulio Čempionatas 2018 - Italija Pirma treniruotė

Ilgai laukta diena atėjo, pirma treniruotė - pažintis su kanalu įvyko.

Pasiruošimas ir pirma treniruotė su labai skirtingoms užduotimis ir distancijomis. Taškai nuo 18m iki 79m. 

 

20180702 090320

 

Treniruotė buvo labai sunki, ne vienas rinktinės narių, pasidarė naujus rekordus :) Su feederiu per 5h pagauti 50 starkiu, nelabai kam pasitaiko :) Reik paminėti, kad vidutinis starkio svoris keliolika gramų :)

 

20180702 090331

Kiti komandos nariai gaudė karšius, plakius, papuolė sun fish žuvyčių, šamukų. Pirma treniruotė ir pirma diena davė daug naudingos informacijos, ka rytoj koreguosime. Treneriai atliko milžinišką darbą, surinko daug informacijos, kas tikimės leis rytoj padidinti mums svorius.

 

20180702 090236

 

Komandoje nuotaiko darbinės ir kovinės, tikimės užteks laiko, susidėlioti taškus ant i raidžių. Visi dirba ir stengiasi iš visų jegų, kad parvti Lietuvai kuo gersnį rezultatą. Jaučiasi didelis trūkumas tarptautinės patirties, konkrečiai gaudant kanaluose ir petų žuvis. Bet neabejojam, kad per turimą laiką, viskas pavyks. Yra komandų kurios jau dabar stipriai išsiskiria, yra kurios gaudo nepilnu pajėgumu, arba nesiseka.

Kas alina, tai mums neįprastas ir alininatis karštis :)

 

Tiek trumpai, nes internetas labai lėtas, ilgai užtrunka daugiau foto įkelti.

 

Новост и Форума

    • ZVEJO KULTAS TAURE 2019 B LYGOS 3 ETAPAS BIRSTONAS...
    • Quote: Rimai, klausimas, o penktadienį jau bus galima daiktus per pievą nusivežti iki žvejybos vietos? Leidime leista varzybu metu, bet vaziuokit ir sakykit, kad organizatoriai leido... Tik issikrove isvarykit, nelaikykit ant pievos ;) Ir dar labai svarbu, savivaldybe prase, kad jei is sieto paleidinesit, kad prie kranto negyvu zuvu nebutu, jei tokiu bus, meskit i zoles ar i srove, kad niekam akis nekliutu. Vietiniai nepraleis progos paskusti...
    • Author rimas
    • 16 Июль 2019 21:13
Узнайте новости первыми!

Реклама

band
E-parduotuve