FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1
  • 2

TEMA: Interneto shopai

Interneto shopai 2018-03-28 11:00 #8991

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Sveiki,norejau suzinoti is kokiu e.parduotuviu siunciates?ir ar apsikerkat netradiciniu saliu e.parduotuvese?nes susiradau norima daikta rumunijos e.shope,bet nei kalbos nemoku ju ir nerandu kur ten pasikeist i anglu kalba (jeigu isvis imanomas toks dalykas),tai ka darote tokiu atveju?nes rasiau jiems i facebooka ir negaunu atsakymo dar kolkas
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:02 #8992

  • Pikeriuks
  • Pikeriuks avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 316
  • Gauta padėkų: 114
Gediminas.r parašė:
Sveiki,norejau suzinoti is kokiu e.parduotuviu siunciates?ir ar apsikerkat netradiciniu saliu e.parduotuvese?nes susiradau norima daikta rumunijos e.shope,bet nei kalbos nemoku ju ir nerandu kur ten pasikeist i anglu kalba (jeigu isvis imanomas toks dalykas),tai ka darote tokiu atveju?nes rasiau jiems i facebooka ir negaunu atsakymo dar kolkas

drasus vyras esi jei nebijai is cigonu per interneta kazka pirkt nezinodamas kalbos ))) negi nerandi ebay, angliskose, rusiskose, baltarusiskose ar lietuviskose pardese? nu nebent arkli perki ten )
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:10 #8993

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Neperku,del to ir klausiu ismananciu:D na siaip atrodo normalus shopas,atrase man i facebooka,tai viskas kaip ir normaliai tik,kad siuncia iki 1.75m ilgio,o ko man is ju reikia,tai 1.85m ilgio,tai ir nesiuncia.o kiek ziurejau,tai visur kitur kainos labai daug didesnes,o ten uzmaciau paskutini vieneta su nuolaida uz gera kaina.o lietuvoje nerandu butent to koto
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:32 #8994

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
Gediminas.r parašė:
Neperku,del to ir klausiu ismananciu:D na siaip atrodo normalus shopas,atrase man i facebooka,tai viskas kaip ir normaliai tik,kad siuncia iki 1.75m ilgio,o ko man is ju reikia,tai 1.85m ilgio,tai ir nesiuncia.o kiek ziurejau,tai visur kitur kainos labai daug didesnes,o ten uzmaciau paskutini vieneta su nuolaida uz gera kaina.o lietuvoje nerandu butent to koto
sveikas as visada aglingdirect nes kainos draugiskos ir jai siunti uz 100eu dpd atveza nemokamai tiesiai i namus,siuntimas greitas max 2savaites.arba ebay
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:48 #8995

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Kiek suprantu tai anglingdirect neprekiauja Colmic produkcija
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:53 #8996

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
Gediminas.r parašė:
Kiek suprantu tai anglingdirect neprekiauja Colmic produkcija
pamegink ju paieskoi ivesti ieskomo brendo pavadinima ir tau ismes yra ar nera.dar megink ebay
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:53 #8997

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
O ka tas colmic stebuklingo turi kad ieskai?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 14:57 #8998

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Veziau,nera tokio brando pas juos.ziurejau ebay,amazon,tai arba isparduota arba kaina kosmine.man reikia konkretaus colmic next adventure 3.9m 90gr dvieju daliu fiderio.lietuvoje nera,randu lenkuose ar tam paciam ebay,amazom tai kainos ~220-240eur,o ten pas rumunus radau paskutini vnt uz 140eur,bet nesiuncia ilgesnio nei 1.75m ilgio krovinio
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 15:08 #8999

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
Gediminas.r parašė:
Veziau,nera tokio brando pas juos.ziurejau ebay,amazon,tai arba isparduota arba kaina kosmine.man reikia konkretaus colmic next adventure 3.9m 90gr dvieju daliu fiderio.lietuvoje nera,randu lenkuose ar tam paciam ebay,amazom tai kainos ~220-240eur,o ten pas rumunus radau paskutini vnt uz 140eur,bet nesiuncia ilgesnio nei 1.75m ilgio krovinio
2 daliu ir 3.90m ilgio gal 3.60?nes labai jau nepatogu butu ji transportuoti kai jo ilgis gaunas 2m,kuom jis jau toks ypatingas kad butent jo ieskai,gal teko ciupineti ji ?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 15:15 #9000

  • Pikeriuks
  • Pikeriuks avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 316
  • Gauta padėkų: 114
tikrai idomu kuom tas colmico kotas tave taip suzavejo?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 15:43 #9001

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Prikabinu foto,is colmico puslapio kokiu ilgiu ir kokiu daliu buna,tikrai neissigalvoju pats.nezinau kuom jis ypatingas,bet turiu drenana superi,tas taip pat 2 daliu,taip yra niuansas,kad nepatogu transportuot,bet manau,jog 2 daliu kotai truputi greitesni nei 3 daliu,man patinka tokie dabar,kiek turejau visokiu slangu,tai pardaviau.nusipirkau colmico 3.9m 120g 3 daliu,prie vandens dar nebandziau,bet pirmas ispudis man neblogas pasirode,todel pamaniau,kad tas 3.9 90g 2 daliu turetu butu dar geresnis ir kainos visai padorios ju manau,o ir uzpildytu tuscia vieta dekle salia drenano:) tikrai nepatogu tie 2 daliu,bet nezinau,po drenano kazkaip pamegau tuos 2 daliu,plonesni jie siektiek,lengvesni ir kaip sakoma,kuo maziau detaliu daiktas turi,tuo maziau yra kam sugesti:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 16:35 #9002

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
Gediminas.r parašė:
Prikabinu foto,is colmico puslapio kokiu ilgiu ir kokiu daliu buna,tikrai neissigalvoju pats.nezinau kuom jis ypatingas,bet turiu drenana superi,tas taip pat 2 daliu,taip yra niuansas,kad nepatogu transportuot,bet manau,jog 2 daliu kotai truputi greitesni nei 3 daliu,man patinka tokie dabar,kiek turejau visokiu slangu,tai pardaviau.nusipirkau colmico 3.9m 120g 3 daliu,prie vandens dar nebandziau,bet pirmas ispudis man neblogas pasirode,todel pamaniau,kad tas 3.9 90g 2 daliu turetu butu dar geresnis ir kainos visai padorios ju manau,o ir uzpildytu tuscia vieta dekle salia drenano:) tikrai nepatogu tie 2 daliu,bet nezinau,po drenano kazkaip pamegau tuos 2 daliu,plonesni jie siektiek,lengvesni ir kaip sakoma,kuo maziau detaliu daiktas turi,tuo maziau yra kam sugesti:)
pats zvejoju tik beveik vien drenanais bet superio trans ilgis 180cm o tavo colmiko 195cm minimum jai ne visi 2m tai jo i drennan dekla neitalpinsi manau ir bus apie 20 cm islindes o tai jau chemarojus.o kas liecia 2daliu kotus tai taip man jie irgi patinka bet 390cm 2 daliu yra nesamone ir ne i kiekviena gelda ikisi :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 16:52 #9003

  • valdemar
  • valdemar avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 47
  • Gauta padėkų: 15
turiu Colmic Next Adventure 60 .......pasaka!!! Jejgu domina colmico kotai tai vakar buvau Anglingoje (Vilnius) ten yra colmico kotu ivairiu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 16:53 #9004

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Nezinau,gal neisikele foto kuria bandziau prikabintbandau tada linka pridet www.colmic.it/en/product/next-adventure-90-gr ,colmico puslapyje raso,kad butent to koto transportavimo ilgis 1.86m,na sutikit,kad tai nera jau taip zenkliai daugiau
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 16:55 #9005

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
As ir is anglingos ir pirkau ta 3.9m 120g,o 3.9m 90g 3 daliu jau buvo pardave,nespejau paciupinet,o 2 daliu jie nebuvo atsiveze,tai va man labai knieti ji paciupinet,tai per visur ieskau dabar to 3.9m 90g 2 daliu,bet niekur nerandu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 17:00 #9006

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
Gediminas.r parašė:
Nezinau,gal neisikele foto kuria bandziau prikabintbandau tada linka pridet www.colmic.it/en/product/next-adventure-90-gr ,colmico puslapyje raso,kad butent to koto transportavimo ilgis 1.86m,na sutikit,kad tai nera jau taip zenkliai daugiau
nu tada 3.70 o ne 390cm.tada taip 10cm nieko nekeicia
Paskutinis taisymas: 2018-03-28 17:00 nuo rolkinas89.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 17:08 #9007

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
rolkinas89 parašė:
Gediminas.r parašė:
Nezinau,gal neisikele foto kuria bandziau prikabintbandau tada linka pridet www.colmic.it/en/product/next-adventure-90-gr ,colmico puslapyje raso,kad butent to koto transportavimo ilgis 1.86m,na sutikit,kad tai nera jau taip zenkliai daugiau
nu tada 3.70 o ne 390cm.tada taip 10cm nieko nekeicia
Manau tam kotui ir dekla jam skirta turetu colmicas,reiktu pirkt tada:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 20:01 #9009

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Neprisijungęs
  • Patyres žvejys
  • Žinutės: 99
  • Gauta padėkų: 15
Taigi tas Colmic'as 3.60m. bus Drennan Superio ilgio,o 3.90m. ,raso,irgi vienodo transportavimo ilgio,turbut virsunele nuimineti reikes. Colmic pas Jona Jablonski budavo,bet pas ji nebus pigesne kain,kaip kad ieskaisi.O siaip,tai lyg ir Rovana atstovauja sita zenkla,tai dar gali bandyti uzklausti,bet ir ten kainos nebuna minimalios. Anglinga gal tau atveztu sita kota,jei jau viena is ju pirkai,gal ir kita atveztu.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 21:24 #9010

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
Kabliukas parašė:
Taigi tas Colmic'as 3.60m. bus Drennan Superio ilgio,o 3.90m. ,raso,irgi vienodo transportavimo ilgio,turbut virsunele nuimineti reikes. Colmic pas Jona Jablonski budavo,bet pas ji nebus pigesne kain,kaip kad ieskaisi.O siaip,tai lyg ir Rovana atstovauja sita zenkla,tai dar gali bandyti uzklausti,bet ir ten kainos nebuna minimalios. Anglinga gal tau atveztu sita kota,jei jau viena is ju pirkai,gal ir kita atveztu.
Rovana?atleiskit uz neismanyma,bet rovanos parduotuvese,kas susije su zukles irankiais normaliais (kotai,rites), as sau ten nieko nemaciau,kad butu galima kazka isigyti,colmic irgi ten nesu mates,gal kazkas jau pasikeite,reikes kada uzsukt.o del anglingos,tai reiks ryt uzvaziuot,pasiteiraut,manau atveztu,tik neaisku kiek laukt reiketu,nes vieno koto manau neveztu,lauktu kol pilna normalu uzsakyma surinktu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 21:35 #9011

  • Eureja
  • Eureja avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 52
  • Gauta padėkų: 1
Tai gal anglinga užsakyti gali , paklaus ir tiek
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-28 21:38 #9012

  • Gediminas.r
  • Gediminas.r avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 24
  • Gauta padėkų: 1
tai ryt poryt uzsuksiu tenEureja parašė:
Tai gal anglinga užsakyti gali , paklaus ir tiek
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-30 08:44 #9050

  • sergej
  • sergej avataras
  • Neprisijungęs
  • Aktyvus dalyvis
  • Žinutės: 55
  • Gauta padėkų: 5
rolkinas89 parašė:
Gediminas.r parašė:
Neperku,del to ir klausiu ismananciu:D na siaip atrodo normalus shopas,atrase man i facebooka,tai viskas kaip ir normaliai tik,kad siuncia iki 1.75m ilgio,o ko man is ju reikia,tai 1.85m ilgio,tai ir nesiuncia.o kiek ziurejau,tai visur kitur kainos labai daug didesnes,o ten uzmaciau paskutini vieneta su nuolaida uz gera kaina.o lietuvoje nerandu butent to koto
sveikas as visada aglingdirect nes kainos draugiskos ir jai siunti uz 100eu dpd atveza nemokamai tiesiai i namus,siuntimas greitas max 2savaites.arba ebay


o kodel tada rasoma kad i Lietuva 25 eurai vis vien siuntimo kaina
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-30 09:22 #9051

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
sergej parašė:
rolkinas89 parašė:
Gediminas.r parašė:
Neperku,del to ir klausiu ismananciu:D na siaip atrodo normalus shopas,atrase man i facebooka,tai viskas kaip ir normaliai tik,kad siuncia iki 1.75m ilgio,o ko man is ju reikia,tai 1.85m ilgio,tai ir nesiuncia.o kiek ziurejau,tai visur kitur kainos labai daug didesnes,o ten uzmaciau paskutini vieneta su nuolaida uz gera kaina.o lietuvoje nerandu butent to koto
sveikas as visada aglingdirect nes kainos draugiskos ir jai siunti uz 100eu dpd atveza nemokamai tiesiai i namus,siuntimas greitas max 2savaites.arba ebay
nez man perkant beleka raso 8svarai o perkant uz 100eu siuntimas nemokamai.gal netam shope ziuri


o kodel tada rasoma kad i Lietuva 25 eurai vis vien siuntimo kaina
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-30 12:20 #9052

  • ThirdDimension
  • ThirdDimension avataras
2017 metu pabaigoje uz 120eu vertes korum kedes siuntima prase 25eu. Siemet 68eu matrixo kedes siuntimas nemokamas. Manau siuntimo kaina priklauso ne tik nuo prekes vertes, bet ir nuo pacios prekes.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Interneto shopai 2018-03-30 12:25 #9053

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Neprisijungęs
  • Žvejys fanatas
  • Žinutės: 276
  • Gauta padėkų: 24
ThirdDimension parašė:
2017 metu pabaigoje uz 120eu vertes korum kedes siuntima prase 25eu. Siemet 68eu matrixo kedes siuntimas nemokamas. Manau siuntimo kaina priklauso ne tik nuo prekes vertes, bet ir nuo pacios prekes.
kokiam cia shope perki?nes as per 2017m dariau kokius 6 ar 7uzsakimus tai visi buvo nemokami arba 10eu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
  • Puslapis:
  • 1
  • 2