FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Feederiai pradedanciajam

Feederiai pradedanciajam 2018-08-30 16:39 #10100

  • Limpopo
  • Limpopo avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 23
Sveiki, zvejai, pries metus pradėjau gaudyti feederiu ir tam reikalui nusipirkau 360, 120g ekonomines klases feederi ir po metu žvejybos nutariau atsinaujinti. Pagalvojau, kad mano poreikius patenkintu 2 360 ir 390 kotai.

Pirmajam kotui noreciau kelti tokius reikalavimus: 360 ilgis, kadangi pagrinde zvejojiu 30g seryklom galvoju, kad uzmetimas turetu but 60-70g butu idialu, kad eitu zvejot iki 50 m. Pagrinde zvejociau stovinčiam vandeny ir nesrauniose neplaciose upes atkarpose, noreciau sutilpt i 150 EUR, po kolkas akis uzkliuvo uz sio koto
www.anglinga.lt/matrix-horizon-s-class-36m-feeder

390 kota naudociau upese pvz. Nemunas ir stovinciam vandeny kuomet reikia tolimesnio metimo iki 70-80 m. Upeje dazniausiai gaudau 70g seryklom, tad galvoju, kad 90g metimo turetu pakakti. Nezinau kiek realu tokius atstumus metyt su 30g seryklom, ko gero, tektu atsinaujint ir seryklu arsenala. Noreciau sutilpt i 100 eur biudzeta +-20 eur, po kolkas galvoju apie tokius variantus:
www.anglinga.lt/matrix-legend-feeder-rods-39m
www.zuklesfanai.lt/dugnines-meskeres/dug...ca#/105-ilgis-3_90_m

Suprantu, kad dauguma cia esanciu kiekvienai savaites dienai turi po kota, bet sudejus mano spiningus gaunas nemazas kiekis meskeriu, tad noretusi tureti kuo maziau ir universalesnius kotus.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Feederiai pradedanciajam 2018-08-30 19:21 #10101

  • rimas
  • rimas avataras
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinutės: 3265
  • Gauta padėkų: 1935
Limpopo parašė:
Sveiki, zvejai, pries metus pradėjau gaudyti feederiu ir tam reikalui nusipirkau 360, 120g ekonomines klases feederi ir po metu žvejybos nutariau atsinaujinti. Pagalvojau, kad mano poreikius patenkintu 2 360 ir 390 kotai.

Pirmajam kotui noreciau kelti tokius reikalavimus: 360 ilgis, kadangi pagrinde zvejojiu 30g seryklom galvoju, kad uzmetimas turetu but 60-70g butu idialu, kad eitu zvejot iki 50 m. Pagrinde zvejociau stovinčiam vandeny ir nesrauniose neplaciose upes atkarpose, noreciau sutilpt i 150 EUR, po kolkas akis uzkliuvo uz sio koto
www.anglinga.lt/matrix-horizon-s-class-36m-feeder

390 kota naudociau upese pvz. Nemunas ir stovinciam vandeny kuomet reikia tolimesnio metimo iki 70-80 m. Upeje dazniausiai gaudau 70g seryklom, tad galvoju, kad 90g metimo turetu pakakti. Nezinau kiek realu tokius atstumus metyt su 30g seryklom, ko gero, tektu atsinaujint ir seryklu arsenala. Noreciau sutilpt i 100 eur biudzeta +-20 eur, po kolkas galvoju apie tokius variantus:
www.anglinga.lt/matrix-legend-feeder-rods-39m
www.zuklesfanai.lt/dugnines-meskeres/dug...ca#/105-ilgis-3_90_m

Suprantu, kad dauguma cia esanciu kiekvienai savaites dienai turi po kota, bet sudejus mano spiningus gaunas nemazas kiekis meskeriu, tad noretusi tureti kuo maziau ir universalesnius kotus.

Kas vienam zvejui limpa ir patinka, kitam ne. Vieniems patinka greiti, kitiems parabolikai.
Kainos ir kokybes viena is geriausiu balansu turi, Volzhanka kotai, rekomenduociau Sport Elit serija, nors gerokai pigesne Optima, tikrai aukstos kokybes
Nuo sėkmės iki pralaimėjimo vienas žingsnis , o nuo pralaimėjimo iki sėkmės ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.