FeederFishing.lt Youtube
FeederFishing.lt Pinterest
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Feeder kotai

Feeder kotai 20 Aug 2019 18:23 #11693

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Geriau imk tada volzhanka balista, o ne optima. As su balista 90g skirvytej 35m 135g seryklas meciau ir puikiai atidirbo. O su optima 120g buvo misija neimanoma. Kainos skirtumas tarp situ kotu nedidelis.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 20 Aug 2019 19:16 #11694

  • paulusa
  • paulusa's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 19
Kodel sakai neimanoma misija? Labai liaunas kotas?
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 20 Aug 2019 19:37 #11695

  • paulusa
  • paulusa's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 19
Ar ka turit pasiulyt is savo patirties upini fyderiuka su didesne gramatura
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 20 Aug 2019 23:27 #11696

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Siaip tai kainos ir kokybes santykiu, tai nieko geriau ir nerasi uz optima. O kota reikia ziureti pagal tai koki svori ruosies metyti. Su optima 120g tai 120g ir yra max kad dar komfortiskai metytum.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 25 Jun 2020 08:24 #12641

Sveiki, esu naujokas. Noreciau paklausti apie Feeder Concept Silver Water 120gr. Planuoju po vasaros isigyti. Gaudau daugiausiai Nemune. Domintu nuomone apie apie 100, 80. Is anksto aciu uz atsakyma.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 13 Jul 2020 19:34 #12651

  • mariukaz
  • mariukaz's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 29
  • Thank you received: 2
Šiuo metu gaydau su Maver Skyline 11 FT 70 gr. Kadangi kotas dviejų dalių, transportavimo ilgis 170 cm. Gal galėtumėme parekomenduoti 3.30 ilgio, panašios klasės kotą bet kad būtų trijų dalių.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 14 Jul 2020 19:33 #12652

  • rolkinas89
  • rolkinas89's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 276
  • Thank you received: 24
mariukaz wrote:
Šiuo metu gaydau su Maver Skyline 11 FT 70 gr. Kadangi kotas dviejų dalių, transportavimo ilgis 170 cm. Gal galėtumėme parekomenduoti 3.30 ilgio, panašios klasės kotą bet kad būtų trijų dalių.
as kaiptik visus kotus turiu 2daiiu ir 3 nemegstu nes blankas geriausiai dirba kada yra kuo maziau jungciu
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 17 Jul 2020 09:50 #12655

  • mariukaz
  • mariukaz's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 29
  • Thank you received: 2
Suprantu, kad jie yra geresni, apskritai pastebėjau tokią tendenciją, jog dauguma aukštos klasės 3.30 kotų yra dviejų dalių. Tačiau mano situacija tokia, kad nebegaliu įkišti į mašina ilgo dėklo, todėl ieškau 3.30 būtent trijų dalių ir aukštos klasės.

P.S. radau Feeder concept Silver water 3.30 60 gr.
Gal kas turite tokį?

UPD. Nusipirkau Volzhanka pro sport 40+ Dumchev. Jis dviejų dalių, bet transportavimo ilgis 147 cm
Last Edit: 23 Jul 2020 09:45 by mariukaz.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 28 Jul 2020 10:33 #12658

  • Britva
  • Britva's Avatar
  • OFFLINE
  • Naujokas
  • Posts: 1
Darius.L wrote:
Geriau imk tada volzhanka balista, o ne optima. As su balista 90g skirvytej 35m 135g seryklas meciau ir puikiai atidirbo. O su optima 120g buvo misija neimanoma. Kainos skirtumas tarp situ kotu nedidelis.

Sveiki, kolegos. Bandau išsirinkti upinį kotą (Neris, Nemunas, Skirvytė, Atmata) ir niekaip negaliu apsispręsti ar Volzhanka Balista 90g, ar Volzhanka Optima 120g. Iš aukščiau esančio komentaro galima suprasti, kad Balista 90g puikiai tvarkosi ir su didesniais svoriais. Ar daugiau kas naudojate šiuos kotus stipresnėj srovėj? Ar vis dėlto imti Optima 120g?

Iš anksto dėkui už patarimus.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 16 Aug 2020 15:37 #12661

  • Darius.L
  • Darius.L's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 35
  • Thank you received: 11
Balistas jau nebegamina, gauti jas dabar labai sunku. Dabar pagal kaina ir kokybe ant bangos inspiron kotai. Virsunes tokios pat kaip optimos, bet blankas smagesnis. Nors kotus visada reikia pasiciupineti, kad paciam patiktu. Technologijos juda i prieki ir kiekvienais metais biudzetiniai kotai vis tobuleja.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 14 Sep 2020 21:15 #12665

Volzhanka optima 420 120 testas
Gal kas susidure ir gali pasakyt ar draugauja su perkrovom. Ogal turit ka pasiulyt is biudzetiniu kaina iki 100 euru tokiom upem kaip skirvyte, atmata pavasari
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 15 Sep 2020 11:22 #12666

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Gintaras wrote:
Volzhanka optima 420 120 testas
Gal kas susidure ir gali pasakyt ar draugauja su perkrovom. Ogal turit ka pasiulyt is biudzetiniu kaina iki 100 euru tokiom upem kaip skirvyte, atmata pavasari

Maloniai nustebino Flagman Sherman Pro Heavy 3.90 iki 130 gr. (kaina 110 Eur Angleroj, bet dar nuolaidą pritaikys). Tai pirmas mano Flagman kotas, bet tikrai ne paskutinis, kainos ir kokybės santykis tikrai mano akimis geras. Bandytas Daugavoj, su šėryklom 120 gr. + pašaras, atstumas apie 35-40 m. Jo svoris kiek didesnis nei volzhanka optima 390 120 gr., bet man tai diskomforto nesudaro. Atrodo gan "tvirtas" kotas, tai lengviau perlipti psichologinį barjerą metant didelį svorį. Žiūrėjau ne vieną video, kuur su juo meta ir 160 gr + pašaras, be abejo atstumas per pus mažesnis :) Apie Volzhanka girdėti tik geri atsiliepimai, bet pačiam išbandyti neteko.
Last Edit: 15 Sep 2020 11:28 by Taute.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 15 Sep 2020 14:32 #12667

Dekoju uz info
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 01 Oct 2020 22:28 #12672

  • Tadasb1987
  • Tadasb1987's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 56
  • Thank you received: 3
Darius.L wrote:
Balistas jau nebegamina, gauti jas dabar labai sunku. Dabar pagal kaina ir kokybe ant bangos inspiron kotai. Virsunes tokios pat kaip optimos, bet blankas smagesnis. Nors kotus visada reikia pasiciupineti, kad paciam patiktu. Technologijos juda i prieki ir kiekvienais metais biudzetiniai kotai vis tobuleja.

o tas inspirion ne 1 prie 1 optima ? virsunes tos pacios ziedai tie patys rankena net tokia pati tik nuspalvintas kitaip pats kotas?
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 17 Oct 2020 23:39 #12695

  • Karolis
  • Karolis's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 51
  • Thank you received: 3
Feeder Club LT
Klubas dugnine meskere UK (feederiu)
Isikures Londone, iesko nauju klubo nariu. Norintiems ussimti siuo sportu, ir tobuleti, maloniai kvieciame tapti klubieciu. Susisiekite del platesnes informacijos. Nei zvyno!!!


Nors ir ne prie kotu temos bet cia daugiausiai skaitoma :)) nei zvyno!
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 27 Oct 2020 10:11 #12698

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Rekomenduokit kotą ežerui, gal patys esat kai kuo labai patenkinti, ar priešingai - nusivylę.. reikia koto žvejybai atstumu iki 50 metrų, šėryklomis 50-60 gr. + pašaras. Kaina įtakos neturi, norėtųsi išsirinkti tikrai kokybišką kotą, ne vienam sezonui, su kuriuo žvejyba teiktų malonumą :)
P.s. Nors per gyvenimą esu sulaužęs tik 1-ą viršūnėlę (tfu. tfu. tfu), bet būtų gerai, jei org. viršūnėlės nebūtų deficitas, kurio reiktų ieškoti užsienyje..
P.s.s. pora variantų turiu, bet norėčiau išgirst visų pirmą ką Jūs pasiūlytumėt :)
Last Edit: 27 Oct 2020 13:05 by Taute.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 30 Oct 2020 12:34 #12699

  • Karolis
  • Karolis's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 51
  • Thank you received: 3
As pats gaudau drennan acolyte 12ft plus pasakinis kotas, manau kiekvienas individualiai parekomenduos toki koks jam patinka, o drennan patynka tuo, nes ir paciu pirmuju feederiu virsuneliu gali rasti nesunkiai ir dabar, manau ir po 10 metu galetum gauti virsuneliu, reikalui esant :)
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 02 Nov 2020 18:01 #12701

  • darencas
  • darencas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 246
  • Thank you received: 121
pastauoju metu zvejoju su colmik black quoen 3.90 iki 120 gr virsuneliu tikrai nedificitas anglingos prduotuvei kotas puikei meta 60gr plius pasaras galima sakyt cia jo darbine pradzia seip su juo pazvejojas partdaviau savo akolite distance o jai zvejot reike mazesniu atstumu ir lengvesnem seryklom naudoju drenan super feeder bet deja jis jau nuimtas nuo gamybos
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: valdemar

Feeder kotai 03 Nov 2020 08:56 #12702

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
darencas wrote:
pastauoju metu zvejoju su colmik black quoen 3.90 iki 120 gr virsuneliu tikrai nedificitas anglingos prduotuvei kotas puikei meta 60gr plius pasaras galima sakyt cia jo darbine pradzia seip su juo pazvejojas partdaviau savo akolite distance o jai zvejot reike mazesniu atstumu ir lengvesnem seryklom naudoju drenan super feeder bet deja jis jau nuimtas nuo gamybos

Colmic Black Queen man kažkas rekomendavo šitą iš pažystamų.. bet kažkaip atbaidė truputį ribos - 120 atrodo ganėtinai aukšta riba, kad kotas dirbtų jau nuo kokių 50 gr + pašaras.
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 04 Nov 2020 19:31 #12703

  • darencas
  • darencas's Avatar
  • OFFLINE
  • Žvejys fanatas
  • Posts: 246
  • Thank you received: 121
50 gr vidutinio ir didesnio turio serykleles su jauku jau apkrautu koteli ir mestu smagei
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 09 Nov 2020 10:43 #12704

  • Raimis123
  • Raimis123's Avatar
  • OFFLINE
  • Dalyvis
  • Posts: 30
  • Thank you received: 6
black queen man toks nelabai stajakinis dziaugsmas, o daugiau upinis/toliasaudis kotas. tikrai yra galantiskesniu. O kodel Black Queen vietoj Acolyte Distance?

Tokioj distancijoj nebent jau labai piktos brovkes ir butinai reikia to 390-420. pats kol neturejau gaudziau su 390 beveik visom salygom, tikrai jautes malonumas paemus zenkliai lengvesni trumpesni kota gaudant is artimesnes nei 50m distancijos.

siulau bandyt:
drennan match pro super - jei patinka greiti kotai.
T70 - jei labai patinka leti kotai.
Sphere 360 / iki 80g - daug nezinau, bet sake pora skirtingu zmoniu, kad tobulas kotas.
Tikrai verta panagrinet Preston Supera, irgi gave geru atsiliepimu
zinoti nesveika, daug sveikiau manyti.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Taute

Feeder kotai 10 Nov 2020 10:13 #12705

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Raimis123 wrote:
black queen man toks nelabai stajakinis dziaugsmas, o daugiau upinis/toliasaudis kotas. tikrai yra galantiskesniu. O kodel Black Queen vietoj Acolyte Distance?

Tokioj distancijoj nebent jau labai piktos brovkes ir butinai reikia to 390-420. pats kol neturejau gaudziau su 390 beveik visom salygom, tikrai jautes malonumas paemus zenkliai lengvesni trumpesni kota gaudant is artimesnes nei 50m distancijos.

siulau bandyt:
drennan match pro super - jei patinka greiti kotai.
T70 - jei labai patinka leti kotai.
Sphere 360 / iki 80g - daug nezinau, bet sake pora skirtingu zmoniu, kad tobulas kotas.
Tikrai verta panagrinet Preston Supera, irgi gave geru atsiliepimu

Apie Browning Sphere tekę atsiliepimų neblogų girdėt, ir apžvalgų keletą Youtube žiūrėjęs.. Flagman turi kopiją spher'os, tregaron, yra modelis 3.60 60, atsiliepimai irgi geri.. vizualiai matosi kad nuo spheros nukopijuotas :) Bet kainą ir tą užlenkė daugiau, nei spher'os :D Aišku, Lietuvoj, iš tos pačios Lenkijos išeitų apie 50 Eur pigiau siųstis..
The administrator has disabled public write access.

Feeder kotai 10 Nov 2020 12:37 #12706

  • Dalius
  • Dalius's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 107
  • Thank you received: 109
Taute wrote:
Rekomenduokit kotą ežerui, gal patys esat kai kuo labai patenkinti, ar priešingai - nusivylę.. reikia koto žvejybai atstumu iki 50 metrų, šėryklomis 50-60 gr. + pašaras. Kaina įtakos neturi, norėtųsi išsirinkti tikrai kokybišką kotą, ne vienam sezonui, su kuriuo žvejyba teiktų malonumą :)
P.s. Nors per gyvenimą esu sulaužęs tik 1-ą viršūnėlę (tfu. tfu. tfu), bet būtų gerai, jei org. viršūnėlės nebūtų deficitas, kurio reiktų ieškoti užsienyje..
P.s.s. pora variantų turiu, bet norėčiau išgirst visų pirmą ką Jūs pasiūlytumėt :)

Tokiai distancijai ezere naudoju Browning Sphere feeder 3.90m iki 80g. Siaip labai patinka jis man, bet labai reikia su perkrovom ziureti, nes siemet man ji luzo. Meciau 60g serykla + jaukas (kiek didensne nei vidutinio turio). Tad jei man ateis nauja jos dalis, tai tikrai nebenauodosiu sunkesniu nei 40g seryklu.
Tavo atveju ir nemanau ar reiktu tokio svorio seryklu. Dar pamirsau pamineti, man buvo atsiklijavusi rankena, nezinau ar nuo karscio vasara, ar siap del broko.

Dabar jei reiktu rinktis stovinciam ir tokiai mazdaug distancijai, pasiziureciau Tournament StealWater 80g. 3.60m. Bet kiek girdejau jos ir nevertetu perkrauti. Jei rusiskai supranti yra Juros Lisovskio video is zvejybos, jis trumpai apie si kota pasakoja.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Taute

Feeder kotai 10 Nov 2020 13:36 #12707

  • Taute
  • Taute's Avatar
  • OFFLINE
  • Aktyvus dalyvis
  • Posts: 45
  • Thank you received: 6
Dalius wrote:
Taute wrote:
Rekomenduokit kotą ežerui, gal patys esat kai kuo labai patenkinti, ar priešingai - nusivylę.. reikia koto žvejybai atstumu iki 50 metrų, šėryklomis 50-60 gr. + pašaras. Kaina įtakos neturi, norėtųsi išsirinkti tikrai kokybišką kotą, ne vienam sezonui, su kuriuo žvejyba teiktų malonumą :)
P.s. Nors per gyvenimą esu sulaužęs tik 1-ą viršūnėlę (tfu. tfu. tfu), bet būtų gerai, jei org. viršūnėlės nebūtų deficitas, kurio reiktų ieškoti užsienyje..
P.s.s. pora variantų turiu, bet norėčiau išgirst visų pirmą ką Jūs pasiūlytumėt :)

Tokiai distancijai ezere naudoju Browning Sphere feeder 3.90m iki 80g. Siaip labai patinka jis man, bet labai reikia su perkrovom ziureti, nes siemet man ji luzo. Meciau 60g serykla + jaukas (kiek didensne nei vidutinio turio). Tad jei man ateis nauja jos dalis, tai tikrai nebenauodosiu sunkesniu nei 40g seryklu.
Tavo atveju ir nemanau ar reiktu tokio svorio seryklu. Dar pamirsau pamineti, man buvo atsiklijavusi rankena, nezinau ar nuo karscio vasara, ar siap del broko.

Dabar jei reiktu rinktis stovinciam ir tokiai mazdaug distancijai, pasiziureciau Tournament StealWater 80g. 3.60m. Bet kiek girdejau jos ir nevertetu perkrauti. Jei rusiskai supranti yra Juros Lisovskio video is zvejybos, jis trumpai apie si kota pasakoja.

Rusiškai suprantu, seku Juros video. Tik nepamenu, ar mačiau, kur jis apie stillwater pasakoja...bet man atrodo mačiau, nes lyg ir užstrigus ta frazė, kad nereikėtų perkrovinėt. Jis paskutiniam video su stil lygtai gaudė, kur kuojas ežeriuke traukė, jo paskutinis video.

Kas liečia šėryklų svorį, tai toje vietoje, kurioje dažniausiai gaudau, gan nemažas gylis tokiu atstumu - apie 10 metrų, todėl svorio man reikia ne užmetimui, bet greit pasodint į dugną jauką.

Turiu FC Tournament 3,90 iki 90, tai su juo 90 gr šėrykla + pašaras kaip ir be problemų (tfu tfu tfu) :D Dabar pagrinde juo ir žvejoju. Bet norisi kažko šiek tiek delikatesnio, lengvesnio, gal ir atstumas mažesniems... o browning pirkai LT ar kažkur užsienio shop'e?
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Dalius

Feeder kotai 10 Nov 2020 16:24 #12708

  • Dalius
  • Dalius's Avatar
  • OFFLINE
  • Administratorius
  • Posts: 107
  • Thank you received: 109
Pirkau čia Lietuvoje, berods iš gofish.lt.
Su Sphere anksčiau teko mėtyti ir 80g + jaukas, bet netolimoje distancijoje ir kita metimo technika, tai kaip ir normaliai.
O su Tournamentais kažkaip šiuo klausimu viskas ok
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Taute